کد خبر : ۵۳۰۱۶۲ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷
الزام قانونی ۲۰ روزه توسط شورای نگهبان رعایت شده است

مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:نظر شورای نگهبان درباره این لایحه در موعد مقرر به مجلس، ارسال و الزام قانونی ۲۰ روزه رعایت شده است.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی محمود صادقی نماینده مردم تهران در تذکری خطاب به لاریجانی اظهار داشت: هنوز نظر شورای نگهبان در مورد لایحه CFT به دست نمایندگان نرسیده است.

وی ادامه داد: شورای نگهبان درباره CFT نظر داده و سخنگوی شورا توئیت کرده است اما هنوز به صورت رسمی به دست نمایندگان نرسیده است.

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده تهران گفت: شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه CFT به مجلس، ارسال و بنده نظر شورا را به کمیسیون امنیت ملی و معاونت قوانین مجلس ارسال کرده‌ام.

وی خاطرنشان کرد: نظر شورای نگهبان درباره این لایحه در موعد مقرر به مجلس، ارسال و الزام قانونی ۲۰ روزه رعایت شده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : لایحه CFT     |     صادقی     |     علی لاریجانی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
محمدی :: سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲:۳۲
خدمت به مردم (حق الناس) ذکر خدا و سبب اطمینان قلب هاست، خدمت بمردم سبب می شود مردم دعا کنند و کشور را نعمت های خدادادی فراگیرد و برای پیشرفت کشورشان دعا کنند و شر بیگانه دفع شود. حق الناس و عدالت اجتماعی پل صراط برای حق ا... و اعمال انسانها است و خشنودی و حضور مردم در صحنه نشان از حضور نمایندگان و مسیولین اجرایی محترم بین مردم است.مردم پیشرفت و ابادانی و خودکفایی کشورشان را دوست دارند و مردم و مسیولان باهم اجازه ی دخالت بیگانه در کشورشان را نمی دهند. مردم امانت الهی در دست مسیولین هستند و قلبشان به خدمت مسیولین و پیشرفت و خودکفایی کشورشان ارام می گیرد.
شما قبلا به این نظر رای داده اید
0
0
پاسخ به نظر
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi