کد خبر : ۵۲۹۹۱۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی ابقا شد

مقیم/با حکم وزیر نیرو، محسن طرزطلب در سمت مدیرعاملی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی ابقا شد.

به‌گزارش مقیم به نقل از مهر، در جلسه شورای معاونین وزارت نیرو، رضا اردکانیان، وزیر نیرو با صدور حکمی، محسن طرزطلب را برای مدت دو سال به‌ عنوان مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی کشور ابقا کرد.

در بخشی از پیوست حکم مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی مباحثی از قبیل پیاده‌سازی کامل برنامه‌های بخش تولید وزارت نیرو برای تابستان 98، افزایش ظرفیت جدید نیروگاهی با رویکرد افزایش بازدهی، ارتقای متوسط بازدهی نیروگاه‌های حرارتی، استفاده از فناوری‌های پیشرفته در راستای تک رقمی کردن تلفات برق، بهبود شاخص‌های بهره‌وری، توسعه و بهینه‌سازی شبکه تولید برق کشور، انجام برنامه‌های نگهداری و بهره‌برداری تاسیسات با تاکید بر رعایت معیارهای زیست محیطی و... به عنوان بخشی از اولویت‌های تخصصی مورد تاکید قرار گرفته است.

در پیوست این حکم همچنین ارتقای سلامت نظام اداری، شفافیت مالی، بهبود دسترسی همگانی به اطلاعات، فراهم آوردن فرصت برابر، حفاظت از اموال دولتی و معیار قرار دادن قانون در همه امور، اعمال شایسته‌گزینی به عنوان معیار اصلی انتخاب همکاران و مدیریت تعارض منافع در تصمیم گیری‌ها، واگذاری‌ها و انتصابات، ملاک قرار دادن «منشور حقوق شهروندی» به ویژه در حوزه‌های مرتبط با حقوق عمومی، توجه به حفاظت از محیط زیست در برنامه ریزی‌ها و سیاستگذاری‌ها، به کارگیری هر چه بیشتر جوانان، زنان و شهروندانی از اقوام و مذاهب در سطوح مدیریتی و کارشناسی در سطوح مختلف اداری و... به عنوان اولویت‌های عمومی مورد تاکید قرار گرفته است.

همچنین در این جلسه وزیر نیرو با صدور حکمی محسن طرزطلب، عبدالله عربگری، محمد دورعلی، عبدالرسول پیشاهنگ، حمیدرضا عظیمی و آرش کردی را به دو مدت سال به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره شرکت تولید نیروی برق حرارتی منصوب کرد.

پیش از این نیز وزیر نیرو با صدور حکمی همایون حائری را به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت تولید نیروی برق حرارتی منصوب کرده بود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : شرکت تولید نیروی برق حرارتی     |     رضا اردکانیان     |     محسن طرزطلب     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi