کد خبر : ۵۲۹۵۵۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
بررسی دوستی های اینترنتی و عواقب آن در شبکه پرس تی وی

مقیم/ برنامه این هفته «پرس پلاس» (Press plus) به بررسی موضوع دوستی های اینترنتی و روابط مجازی می پردازد و مزایا و معایب آن را مورد بحث و گفت و گو قرار می دهد.

به گزارش مقیم، این برنامه به تهیه کنندگی ساناز داورزنی ضمن مروری بر رواج ارتباطات مجازی و دوستی های اینترنتی در دنیای امروز به ویژه در میان نوجوانان و جوانان مشکلات ناشی از این مساله را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
در این برنامه که با حضور لین اسمیت کارشناس دگرگونی ارتباطات بین المللی روی آنتن می رود، افزایش بی اعتمادی در جامعه، تاثیرات سوء دلبستگی های اینترنتی بر زندگی و آینده افراد، فقدان شناخت درست و واقع بینانه در این دوستی ها و مخاطرات روانی اینگونه روابط برای جوانان و نوجوانان مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.
این برنامه همچنین به بررسی راهکارهای مناسب و مهارت های اجتماعی موردنیاز خانواده ها جهت پیشگیری و مقابله با صدمات ناشی از اینگونه روابط خواهد پرداخت.
«پرس پلاس» با اجرای سامسون باغستانیان، چهارشنبه 25 مهر ماه ساعت 20:20 به وقت تهران از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه پنجشنبه 10:20 ، جمعه 07:20 و شنبه 17:20 پخش خواهد شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : پرس تی وی     |     شبکه     |     برنامه     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi