کد خبر : ۵۲۹۵۴۶ گروه : کشورها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
روز تاریخی ایران، زنان زینت بخش ورزشگاه آزادی

مقیم/ در دیدار دوستانه تیم ملی کشورمان با بولیوی برای اولین بار زنان مجاز به ورود به استادیوم بودند که این امر مورد توجه خبرگزاری سومریه نیوز عراق قرار گرفت.

به گزارش  مقیم به نقل از ایرنا، خبرگزاری سومریه نیوز عراق دراین باره تیتر، روز تاریخی در ایران.. زنان با حضور زینت بخش ورزشگاه شدند را انتخاب کرد. 
این خبرگزاری همچنین نوشت: جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه در دیدار تیم ملی ایران و بولیوی برای اولین بار در تاریخ خود به زنان اجازه حضور در استادیوم را داد.
 زبان با سه دستگاه اتوبوس به ورزشگاه آزادی رسیدند و اولین زنانی که وارد استادیوم شدند طرفداران بولیوی بودند.
این خبرگزاری افزود: شورای تامین تهران با درخواست فدراسیون فوتبال ایران برای حضور زنان در ورزشگاه با شرط اینکه حضور زنان محدود باشد و فقط به خانواده های تیم ملی و ملی پوشان فوتبال زنان و کارمندان زن فدراسیون فوتبال مختصر شود، موافقت کرد.
این خبرگزاری سپس در ادامه به نقل از رسانه های ایران گزینشی بودن زنان تماشاگر را تکذیب و تاکید کرد که زنان پرچم های تشویق و پرچم ایران به همراه داشتند و برخی از آنان نیز با هماهنگی فدراسیون فوتبال آمدند و برخی از آنان نیز جزو تماشاگران عادی بودند که بدون هماهنگی قبلی وارد استادیوم شدند.
خبرگذاری در پایان افزود: که جایگاه های مشخصی برای تماشاچیان زن تعیین شد تا از اختلاط با مردان جلوگیری شود.
به نوشته این خبرگزاری، مقامات ایرانی تاکنون ورود زنان به ورزشگاه را ممنوع کرده بودند اما پیشتر نیز برخی زنان موفق شدند با پوشیدن لباس مردانه وارد استادیوم شوند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : حضور زنان در ورزشگاه     |     بازتاب رسانه ای     |     ورزشگاه آزادی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi