کد خبر : ۵۲۹۴۹۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
دکتر علی وحدت به عنوان « رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی» منصوب شد

مقیم/طی حکمی از سوی رئیس جمهور و رئیس هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر علی وحدت به عنوان عضو و رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی منصوب شد.

به گزارش مقیم به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر علی وحدت پیش از این مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده است.

در متن حکم دکتر روحانی رئیس جمهوری خطاب به دکتر وحدت رئیس جدید صندوق نوآوری و شکوفایی آمده است: « در اجرای مواد (۱۰) و (۱۲) اساسنامه صندوق نوآوری و شکوفایی مصوب ۱۳۹۰.۶.۲۰ هیأت وزیران و براساس مصوبه هیأت امنای آن صندوق، با عنایت به سوابق و تجربیات ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «عضو و رییس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی» منصوب می‌شوید.

۹۸۷۴۵

لازم است با همکاری معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر دستگاه‌های اجرایی ذیربط، نسبت به پیشبرد اقتصاد دانش بنیان، رشد و توانمندسازی بخش خصوصی و شرکت‌های دانش بنیان و بهبود فرآیند تجاری سازی فناوری‌ها و کمک به ارتقای نظام مالی فناوری و نوآوری اقدام شایسته بعمل آید.

دوام توفیقات جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.»

در سوابق اجرایی دکتر وحدت می توان به ریاست کارگروه فناوری شورای سیاست‌گذاری و راهبری آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت،  نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور نخبگان و ستاد اجرایی‌سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان، مدیرکل دفتر پژوهش و برنامه‌ریزی آینده سازان بنیاد ملی نخبگان و رییس  کمیته ممیزی و نظارت  بر جشنواره‌ها – بنیاد ملی نخبگان اشاره کرد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : علی وحدت     |     جدید     |     مدیر     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi