کد خبر : ۵۲۹۳۷۹ گروه : کشورها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
دومینیکن ها «رئیس جمهور» خود را به نقد می کشند

مقیم/ موضوع این هفته برنامه مستند گزارشی« نظر شما چیست؟» هیسپان تی وی درباره ۶ سال عملکرد «دانیلو» رئیس جمهور جمهوری دومینیکن است.


به گزارش مقیم، برنامه « نظر شما چیست » (Que Opinas?) یک مستند گزارشی است که هر هفته، دوشنبه ها خود را به هیسپان تی وی می رساند. مجری در کوچه و خیابان، میان مردم کشورهای آمریکای لاتین حضور پیدا می¬کند تا نظرات مستقیم آنها را درباره به روز¬ترین اتفاقات اقتصادی و سیاسی جویا شود.
موضوع این هفته « نظر شما چیست؟» درباره 6 سال عملکرد «دانیلو» رئیس جمهور جمهوری دومینیکن است. وی دوره چهار ساله خود را با کمترین انتقادات گذراند، اما دو سال اول دور دوم ریاست جمهوری او پر از ابهام و مسئله بوده است، که بیشتر آن ها به دلیل رسوایی فساد اداری است. با وجود این، دانیلو از مدیریت خود دفاع می کند و اطمینان می دهد که سطح اجتماعی و اقتصادی دومینیکن ها را افزایش داده است و توانسته است بخش مهمی از جمعیت را از فقر خارج کند.
در این برنامه قرار است از مردم پرسیده شود که چگونه 6 سال رئیس جمهوری دانیلو را ارزیابی می کنید؟ آیا فکر می کنید که کیفیت زندگی دومینیکنی ها در دولت وی افزایش یافته است؟ دستاورد اصلی رئیس جمهور چیست؟ و آیا شما دوباره به او رای می دهید؟ همه اینها قرار است موضوع این هفته برنامه « نظر شما چیست؟» هیسپان تی وی باشد. 
برنامه گزارشی «نظر شما چیست؟» بامداد دوشنبه ساعت 1:30 به وقت تهران به روی آنتن هیسپان تی وی می رود و در ساعات 19:30 سه شنبه، 10:03 جهارشنبه و 4:30 پنج شنبه، بازپخش می شود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : هیسپان تی وی     |     مستند     |     رئیس جمهور     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi