کد خبر : ۵۲۹۳۳۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷
فرامرزیان: به قهرمانان پاراآسیایی بر اساس آیین‌نامه‌ پاداش داده می‌شود

مقیم/معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: امید داریم با حمایت‌های دولت، وزارت صمت و وزارت ورزش کیفیت تجهیزات ورزشی ایرانی را بهبود ببخشیم.

به‌ گزارش ‌مقیم به نقل از ایسنا، ژاله فرامرزیان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در بازدید از نمایشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی، درباره برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی اظهار کرد:  مجموعه افراد و شرکت‌هایی که در زمینه تجهیزات ورزشی فعالیت دارند، از فعالان صنعتی هستند که علاوه بر خدمت به صنعت کشور به سلامت جامعه نیز کمک می‌کند. مشکلات متعددی در رابطه با نرخ اقلام و مواد اولیه ورزشی وجود دارد، اما امید دارم  که حمایت وزارت صمت در بحث واردات اولیه به تولید کنندگان داخلی نیز کمک شود. همچنین بانک مرکزی نیز باید برای تامین ارز این حوزه کمک کند. وزارت  ورزش و جوانان نیز تلاش دارد تا بخش‌هایی که در این حوزه فعالیت می کنند را حمایت کند چنان که در سال‌های اخیر با ارسال اقلام ورزشی به مناطق کم برخوردارتر از این حوزه حمایت شده است، اما حمایت از تولیدات داخلی مستلزم عزم ملی است. وزارت ورزش و جوانان تلاش دارد تا با حمایت از تولید کنندگان داخلی وا یجاد رقابت بین آنها به افزایش کیفیت تولیدات ورزشی ایرانی کمک کند.

فرامرزیان در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به قول هایی که قبلا داده شده بود، پاداش قهرمانان پاراآسیایی برابر قهرمانان بازی‌های آسیایی خواهد بود یا خیر، در این باره توضیح داد:  جواب این سوال سخت است اما مطمئنا بر اساس آیین‌نامه‌ پاداش ها پرداخت خواهد شد. ما قول داده بودیم که به ورزشکاران سکه داده شود و این کار را نیز انجام خواهیم داد. درباره افرادی که در یک رشته ورزشی موفق به کسب چند مدال می‌شوند نیز در آیین‌نامه‌ به صورت مشخص صحبت شده است. به شاهین ایزدیار نیز طبق این آیین‌نامه‌ نیز پاداش داده می‌شود. متاسفانه قیمت سکه افزایش داشته است ولی اعتبارات ما هیچ افزایشی نداشته است. امید داریم با حمایت دولت در مراسم تجلیل از قهرمانان بتوانیم از زیر دین ورزشکاران خارج شویم.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : پاراآسیایی     |     ژاله فرامرزیان     |     قهرمان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi