کد خبر : ۵۲۹۱۷۶ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷
جهاد دانشگاهی و صندوق نوآوری و شکوفایی ، صندوق پژوهش و فناوری مشترک تاسیس می کنند

مقیم/ صندوق نوآوری و شکوفایی، با هدف کمک به تجاری سازی دستاوردهای فناوری محور مجموعه جهاد دانشگاهی کشور و استفاده از ظرفیت های طرفین برای ارائه خدمات به شرکت های استارت آپ و دانش بنیان ، نشست مشترکی میان صندوق نوآوری و شکوفایی وجهاد دانشگاهی برگزار گردید.

به گزارش مقیم به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، با هدف کمک به تجاری سازی دستاوردهای فناوری محور مجموعه جهاد دانشگاهی کشور و استفاده از ظرفیت های طرفین برای ارائه خدمات به شرکت های استارت آپ و دانش بنیان ، نشست مشترکی میان صندوق نوآوری و شکوفایی وجهاد دانشگاهی برگزار گردید.

این نشست با حضور دکتر طیبی ریاست سازمان جهاد دانشگاهی و دکتر بهزاد سلطانی رییس صندوق نوآوری و شکوفایی و جمعی از مدیران در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار گردید.

در این نشست ضمن بررسی روش های کمک به تجاری سازی دستاوردهای فناوری محور  و شرکت های زایشی سازمان جهاد دانشگاهی در سراسر کشور ، برخی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی همچون سرمایه گذاری، توانمندسازی ، لیزینگ و ضمانتنامه معرفی شد.

در ادامه مقرر شد با هدف حمایت از شرکت های استارت آپی و فناوری محور و سرمایه گذاری در طرح های کاربردی،  زمینه تشکیل صندوق پژوهش و فناوری مشترک جهاددانشگاهی و صندوق نوآوری و شکوفایی  فراهم شود.

جهاد دانشگاهی نهادی عمومی و غیردولتی  بوده که با هدف گسترش تحقیقات و شکوفایی استعدادها در سطح جامعه برای نیل به خوداتکای و  گسترش طرحهای کاربردی و نیمه صنعتی از طریق پیوند با مراکز علمی و تحقیقاتی به منظور به کارگیری نتایج پژوهش تشکیل شده است. این مجموعه دارای  دارای ۱۲ واحد در تهران و ۳۱ واحد در تمامی استان های کشور می باشد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : کمک تجاری     |     صندوق پژوهش و فناوری     |     صندوق نوآوری و شکوفایی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi