کد خبر : ۵۲۸۳۷۲ گروه : کشورها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
حمله هالیوود به مردم مکزیک و آلمان

مقیم/ برنامه «هالیوود کات» هیسپان تی وی که به پشت پرده و حقایق پنهانی فیلم های هالیوودی می پردازد، در ادامه موضوع «نژادپرستی» در قاب هالیوود، مروری بر نژاد پرستانه ترین فیلم های هالیوود علیه سایر ملل و نژاد ها دارد.

به گزارش مقیم، در برنامه گذشته «هالیوود کات» موضوع نژادپرستی از منظر برندگان اسکار در سینما مورد بررسی قرار گرفت و در این برنامه سعی شده به این موضوع با نگاه به اینکه تقریبا هیچ نژاد و ملت مطرحی در دنیا از گزند تعصبات نژادپرستی هالیوودی ها در امان نبوده اند، اشاره شود.
در این برنامه با شاهد مثال آوردن از ملت هایی که در فیلم های هالیوودی به آن ها حملات نژادپرستی شده اشاره می کند و به این نتیجه می رسد که موج نژاد پرستی در هالیوود بسیار فراتر از نژاد پرستی ضد سیاهان یا سرخپوست ها در جامعه است. مکزیکی ها به صورت اختصاصی و مردم آمریکای لاتین به طور عام، نشان دادن آلمانی ها؛ نه آلمان نازی بلکه ملت آلمان به عنوان مردمی وحشی و خونخوار و مردمان نژاد زرد پوست، از نمونه مواردی است که بارها در فیلم های هالیوودی به عناوین مختلف مورد هجمه قرار گرفته اند.
برنامه «هالیوود کات» محصول واحد برنامه های شبکه پرس تی وی است که به صورت زبان گردانی از شبکه هیسپان تی وی هر هفته چهارشنبه ها ساعت 22:30 به وقت تهران به روی آنتن رفته و تکرار این برنامه پنج شنبه ساعت 6:30 و جمعه ساعت 11:30 خواهد بود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : هالیوود کات     |     هیسپان تی وی     |     تبعیض نژادی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi