کد خبر : ۵۲۸۱۳۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
دشمن با سیاه نمایی به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام و مسئولان است

مقیم/نماینده ولی فقیه در گیلان نباید اجازه سوء استفاده دشمن از شرایط کشور داده شود، گفت: دشمن با سیاه نمایی به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام و مسئولان است.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر جمعه در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت در دفتر کار خود با اشاره به تلاش دولت و مسئولان دولتی برای حل مشکلات کشور، اظهار کرد: امروز دشمن با سیاه نمایی از وضعیت داخلی ایران تلاش می کند تا به مردم القا کند که این نظام ناکارآمد است.

وی همچنین به شرایط امروز کشور و برخی خبرها از افزایش قیمت ها، احتکار و گرانفروشی نیز اشاره کرد و افزود: عده ای در داخل نیز همسو با دشمن با احتکار و گران فروشی می خواهند به اهداف خود رسیده که به زودی با تلاش مسئولان کشور عوامل اصلی آن برای همگام مشخص خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید براینکه نباید تلاش های انجام شده از سوی مسئولان کشور و هیئت دولت برای حل مشکلات نادیده گرفته شود، گفت: برخورد صادقانه و شفاف با مردم و بیان همه مشکلات و موانع موجود از سوی مسئولان می تواند در حل مشکلات جامعه کمک کند.

وی وجود شفافیت، حضور مسئولان در میان مردم و ارتباطات با آنها را بسیار مهم و حائز اهمیت دانست، خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی درست در آرام سازی بازار نقش مهمی ایفا می کند.

امام جمعه رشت در ادامه با بیان اینکه باید نظارت ها در بازار و بر روی قیمت ها افزایش یابد، تصریح کرد: نظارت های مستمر و دائمی و دقیق از سوی دستگاه های مسئول سبب کاهش تنش و بحران در بازار می شود.

وی با اشاره به اینکه نباید با کم کاری و عملکرد نامناسب زمینه سوء استفاده دشمن را فراهم کنیم، یادآورشد: امروز دشمن برای ناکارامد جلوه دادن نظام و مسئولان از هر فرصت استفاده می کند.

آیت الله فلاحتی همچنین به ورشکستی و تعطیلی برخی صنایع استان گیلان نیز اشاره کرد و افزود: باید علت این موارد بررسی شده و تلاش شود تا موانع موجود بر سر راه صنایع برداشته و آنها به فعالیت خود ادامه دهند.

وی با بیان اینکه باید از توان و ظرفیت متخصصان و کارشناسان در حل این مشلات نیز بهره گیری شود، گفت: باید از ظرفیت و پتانسیل کشورهای همسایه برای رونق بازار، احیای واحدهای تولیدی و صنعتی و صادرات کالا استفاده کنیم.

در ادامه مصطفی سالاری استاندار گیلان نیز به برخی برنامه سفر وزیر صنعت در این استان اشاره و اظهار کرد: قرار است که وزیر صنعت از واحد تولیدی و صنعتی پنج شهرستان استان گیلان بازدید و از نزدیک با مشکلات و مسایل آنها آشنا شود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : شیخ رسول فلاحتی     |     محمد شریعتمداری     |     وزیر صنعت معدن تجارت     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi