کد خبر : ۵۲۸۱۳۳ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
آیت الله اشرفی شاهرودی چراغ راه پویندگان پارسایی و حقیقت

مقیم/وزیر ارشاد کابینه دوازدهم در پیامی ضمن گرامی داشت یاد و خاطر مرحوم آیت الله شیخ مرتضی اشرفی شاهرودی نوشت: این عالم ربانی چراغ راه پویندگان پارسایی و حقیقت شد.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، سید عباس صالحی در پیامی به مناسبت درگذشت آیت الله اشرفی خطاب به برادر ایشان آیت الله مصطفی اشرفی شاهرودی نوشت: ارتحال اخوی بزرگوارتان، عالم ربانی، آیت الله شیخ مرتضی اشرفی شاهرودی را صمیمانه تسلیت می گویم، آن فقید مجاهد در طول عمر پرثمر خویش، با تدریس در حوزه های علمیه به تربیت شاگردان بسیاری در حوزه های علمیه پرداخت و چراغ راه پویندگان پارسایی و حقیقت شد.

در این پیام آمده است: بی تردید، فقدان این عالم فقیه، ضایعه ای جبران ناپذیر برای حوزه های علمیه و اهالی علم و معرفت خواهد بود.

در پیام وزیر ارشاد آمده است: ضمن عرض تسلیت ارتحال این عضو گرانمایه شورای عالی حوزه علمیه استان سمنان به مردم فرهنگ مدار آن سامان، حوزه های علمیه، شاگردان و دوستداران آن فقید و بیت مکرم مرحوم از خداوند متعال در این روزهای متعلق به سالار شهیدان و اصحاب ایشان، برای آن عالم فقید، علو درجات و همنشینی با اولیاء الله و برای بازماندگان معزز، صبر و اجر مسالت دارم.

آیت الله اشرفی شاهرودی در سن ۸۵ سالگی به علت ضایعه قلبی درگذشت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : شیخ مرتضی اشرفی     |     عباس صالحی     |     وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi