کد خبر : ۵۲۷۹۶۷ گروه : کشورها تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷
کروز: جنبش اعتراضی زنان حتی سوالات مصاحبه را محترمانه تر کرده است

مقیم/پنه لوپه کروز بازیگر فیلم «همه می دانند» اصغر فرهادی از تاثیر جنبش های حمایت از زنان سخن گفت.

به گزارش  مقیم به نقل از مهر، پنه لوپه کروز طی گفتگویی که در جشنواره تورنتو با ورایتی داشت، گفت: من حقیقتا فکر می کنم این افشاگری ها درباره اتفاقاتی که برای زنان می افند چیزهای زیادی را تغییر داد.

وی ادامه داد: من متوجه تفاوت ها شدم، برای مثال در نوع سوال هایی که در مصاحبه ها از ما می شود. قبلا در مصاحبه های مطبوعاتی از زنان فقط سوالات سطحی و گستاخانه می شد اما افراد الان محتاط تر هستند. این یک حرکت نمادین است و نشان‌دهنده آن است که افراد نسبت به دیگری آگاهانه با احترام بیشتری رفتار ‌می کنند.

پنه لوپه کروز در فیلم جدیدش با نام «همه می دانند» ساخته اصغر فرهادی در کنار همسرش خاویر باردم به ایفای نقش پرداخته است. این دو بازیگر همکاری های مشترک دیگری چون «ویکی کریستینا بارسلونا» و «خامون خامون» را در پرونده کاریشان پیش از این داشته اند.

کروز در ادامه گفت: من و خاویر همدیگر را از زمانی که من ۱۷ سال داشتم و او ۲۱ ساله بود، می شناسیم. ما کار کردن یکدیگر را می دیدیم بنابراین خیلی خوب می دانیم که دیگری چگونه کار می کند. قبل از هر پروژه ای از خود می پرسیم آیا ما با هم به خوبی کار می‌کنیم؟ اگر پاسخ نه بود، آن کار را انجام نمی دهیم.

خاویر باردم بازیگر و همسر کروز نیز درباره جوایز اسکارشان به ورایتی گفت: من و کروز اسکارهایمان را یک جا گذاشته ایم اما آن جا چندان مشخص نیست کجاست و باید دنبالش بگردیم.

کروز در پایان گفت: روی جایزه من نشان یادبودی است که نامم به صورت وارونه روی آن حک شده، پدرم آن نام وارونه را بدون عینک گذاشته بود. متاسفانه پدرم را سه سال پیش از دست دادم. من هیچ وقت آن نام حک شده را تغییر نمی دهم. آن نام برای همیشه وارونه خواهد. من عاشق آن هستم.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : حقوق زنان     |     جشنواره تورنتو     |     پنه لوپه کروز     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi