کد خبر : ۵۲۶۹۳۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
دستاوردهای دفاعی خواب دشمنان را آشفته کرده است

مقیم/نایب رئیس اول مجلس با اشاره به گزارش ارائه شده از وزیر دفاع، گفت: دستاوردهای دفاعی کشور خواب دشمنان را آشفته کرده است.

به گزارش  مقیم به نقل از مهر، مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در آغاز نشست علنی امروز و با اشاره به جلسه غیرعلنی صبح با وزیر دفاع اظهار داشت: در این جلسه در آستانه ۳۱ مرداد ماه روز صنایع دفاعی، وزیر محترم دفاع به همراه فرماندهان و  مسئولان این وزارتخانه در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند و گزارشی از دستاوردها و تلاش های عزیزان ما در وزارت دفاع و اقدامات بسیار شایسته‌ای که انجام گرفته ارائه کردند.

وی افزود: در این نشست نکاتی هم از سوی نمایندگان مطرح شد؛ این دستاوردهایی که امروز داریم نشان می دهد خوابی که دشمنان برای کشور ما دیده اند آشفته است و دیگر به این راحتی نمی توانند طمع تجاوز به کشور و خاک ما داشته باشند.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما از همه این عزیزان که با گمنامی و با کمترین امکانات بیشترین دستاوردها را برای کشورمان ایجاد کرده اند تشکر و قدردانی می‌کنیم. ما در مجلس شورای اسلامی قطعا هم در کمیسیون امنیت ملی و هم در کمیسیون های برنامه و بودجه و اقتصادی تلاش خواهیم کرد تا برای امسال و سال بعد هر کاری از دستمان بربیاید برای تقویت قدرت دفاعی انجام دهیم.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : امیر حاتمی     |     وزارت دفاع     |     مجلس شورای اسلامی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi