کد خبر : ۵۲۶۸۰۷ گروه : کشورها تاریخ انتشار :جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
نمایش فیلم مطرح ایرانی در پاکستان

مقیم/ فیلم سینمایی مطرح ایرانی که جوایز بین المللی را نیز به خود اختصاص داده است، در اسلام آباد پایتخت پاکستان روی پرده می رود.

 به گزارش مقیم و به نقل از ایرنا، 'اعجاز گل' مدیر باشگاه فیلم شورای هنری فرهنگی پاکستان (PNCA) و از فعالان عرصه سینمای این کشور روز جمعه اعلام کرد:فیلم سینمایی 'رنگ خدا' به کارگردانی 'مجید مجیدی' فردا شنبه 27 مردادماه در'باشگاه فیلم مندوا' موزه میراث ملی پاکستان در اسلام آباد به نمایش عمومی در می آید.
وی گسترش روابط ایران و پاکستان در حوزه هنر هفتم را عامل موثر نزدیکی دو ملت مسلمان، برادر و همسایه خواند و گفت:زبان هنر سینما فراتر از مرزهای جغرافیایی عمل کرده و می تواند قلوب مردم را به یکدیگر پیوند بزند.
اعجازگل بر توسعه همکاری دو کشور در زمینه هنر هفتم و صنعت سینما بین دو کشور تاکید کرد و گفت:زمینه برای ساخت فیلم های مشترک که فرهنگ و تمدن دو ملت را بازگو کند بیش از پیش فراهم است.
به گزارش ایرنا دیماه سال 94 نیز، فیلم سینمایی 'رنگ خدا' در پایتخت پاکستان روی پرده رفت.
پیش از این نیز، فیلم سینمایی 'باران' و 'بچه های آسمان ' به کارگردانی 'مجید مجیدی' شنبه سیزدهم مردادماه در 'باشگاه فیلم مندوا' به نمایش در آمد و این فیلم مورد استقبال قابل توجه علاقه مندان به صنعت سینما قرار گرفت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : مقیم     |     پاکستان     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi