کد خبر : ۵۲۶۷۴۶ گروه : کشورها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
كتاب «ایران ناشناخته» در تركيه منتشر شد

مقیم/ كتابی با عنوان «ايران ناشناخته» که بر اساس مشاهدات و تجربيات اوزکان کارکوش، نويسنده تركيه‌اي از سفر به نقاط مختلف ايران، چاپ و منتشر شده است.

 به گزارش مقیم، اوزکان کارکوش، از مدیران شهرداری سنجاق‌تپه تركيه که چندين بار به جمهوری اسلامی ایران سفر کرده است، حاصل مشاهدات و تجربيات سفرهاي متعدد خود را در قالب کتاب «ایران ناشناخنه» به رشته تحریر درآورده است.

اين كتاب در تیراژ 10هزار نسخه چاپ و منتشر شده و در اختیار علاقمندان به فرهنگ و تمدن ايران قرار گرفته است.

در این کتاب اطلاعاتی درباره شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، یزد، کاشان، قم، قزوین، اردبیل و تبریز به مخاطبان ارايه داده مي‌شود.

اين خبر مي‌افزايد، نویسنده اين کتاب با حضور در وابستگی فرهنگی كشورمان در استانبول تركيه، ضمن دیدار با عبدالرضا راشد، وابسته فرهنگی كشورمان چندین نسخه از اين كتاب را به نمايندگي فرهنگي ايران اهدا كرد.

وابسته فرهنگی كشورمان در اين ديدار از تلاش نويسنده ترك در معرفی جمهوری اسلامی ایران تقدیر و بر ضرورت آگاهی مردم دو کشور ایران و ترکیه از ظرفیت‌های همدیگر تأكید كرد.

گفتنی است؛ اوزکان کارکوش، نویسنده کتاب «ايران ناشناخته» قرار است به زودي سفری مجدد به ايران داشته باشد و یافته‌های جديد خود از حضور در شهرهاي ديگر كشورمان از جمله مشهد مقدس را در قالب کتاب تازه‌اي منتشر كند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایران و ترکیه     |     ترکیه     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi