کد خبر : ۵۲۶۷۳۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
پیگیر ارائه الگوهای نوین در زیست‌فناوری هستیم

مقیم/دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی، گفت: یکی از اهداف تشکیل ستاد توسعه زیست فناوری در معاونت علمی، ارائه الگوهای نوین در این حوزه است.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، مصطفی قانعی با اشاره به ضرورت ارائه الگوهای نوین در زیست‌فناوری، بیان کرد: ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی به دنبال ترویج، عمومی و فرهنگ‌سازی الگوهای نوین در زیست‌فناوری است و برای رسیدن به این هدف برنامه های مختلفی در این زمینه ارائه کرده ایم.

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: این ستاد در راستای سیاست ملی کوچک‌سازی بدنه دولت، با پرهیز از گسترش سازمان اداری تلاش دارد تا وظایف و مأموریت‌های خود را بر اساس بهره‌گیری از سرمایه ‌انسانی و امکانات موجود در نهادهای ذیربط انجام دهد که یکی از اهداف مهم تعیین شده برای ستاد ترویج، عمومی و فرهنگ‌سازی الگوهای نوین در زیست‌فناوری است.

به گفته قانعی، سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی ملی، هماهنگی و هم‌افزایی منابع و امکانات کشور و نظارت بر پیشرفت زیست‌فناوری در کشور نیز از مهم ترین وظایف ستاد توسعه زیست فناوری است.

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی در ادامه عنوان کرد: برای تحقق اهداف تعیین شده در ستاد، کارگروه ها و کمیته های تخصصی شکل گرفته تا به صورت ویژه و تخصصی تحقق این اهداف را پیگیری کنند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi