کد خبر : ۵۲۶۵۴۴ گروه : کشورها تاریخ انتشار :جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
تابلو های خوشنویسی شده سوره حضرت مریم(ع) در فلیپین در معرض دید عموم قرار گرفت

مقیم/ تابلو های خوشنویسی شده سوره حضرت مریم(ع) که توسط خانم تقوی برای اهداء به پاپ فرانسیس به نگارش در آمده بود امروز در یکی از بزرگترین مراکز فرهنگی و تجاری فیلیپین برای دید عموم به نمایش در آمد.

به گزارش مقیم، تابلو های خوشنویسی شده سوره حضرت مریم(ع) که توسط خانم تقوی برای اهداء به پاپ فرانسیس به عنوان سمبل مشترکات و گفتگوی اسلام و مسیحیت به نگارش در آمده بود امروز در یکی از بزرگترین مراکز فرهنگی و تجاری فیلیپین برای دید عموم به نمایش در آمد.

این تابلو ها قرار است پس از پایان نمایش طی مراسمی و  از طریق  سفارت  واتیکان در مانیل برای پاپ فرانسیس به واتیکان ارسال شود .
 این مراسم با حضور  مونسینیور گابریل ویولا (Gabriel Viola) معاون سفارت واتیکان , آقای گانیل Gunil نماینده کلیسای حضرت مسیح منجی آخر الزمان ( مور مونها)  ,خانم دکتر آبایا Abaya نماینده جنبش جهانی فوکولاره ایتالیا ( شاخه مانیل) و خانم میندانائو Mindanao  رئیس بخش فرهنگی مراکز تجاری فرهنگی شومارت فیلیپین  (S-M) و جمعی از ایرانیان و علاقه مندان فیلپینی حضور داشتند  در محل یکی از سالن های فرهنگی و تجاری شو مارت افتتاح شد .
این نمایشگاه پس از رونمایی از این تابلو ها توسط کاردینال آنتونیو لوئیز تاگله در یکصدو هفدهمین اجلاس اسقف های فیلیپین با پیشنهاد معاون مرکز فرهنگی و تجاری S-M در یکی از سالن های این مجموعه برگزار شد  و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت .

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : تابلو خوشنویسی     |     فلیپین     |     پاپ فرانسیس     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi