کد خبر : ۵۰۵۲۴۰ گروه : کشورها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
دعوت از اتومبیلرانان ایران برای حضور در تور خرز- آمل در ترکمنستان

مقیم/ سفیر ترکمنستان در تهران، به صورت رسمی از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران برای حضور در تور خرز - آمل دعوت کرد.

 به گزارش مقیم و به نقل از ایرنا،  قربان اف روز سه شنبه در دیدار با «محمود صیدانلو» رییس فدراسیون، دعوتنامه فدراسیون اتومبیلرانی کشورش از ایران برای حضور در تور بین المللی خزر- آمل (ترکمن آباد) را تقدیم کرد.
این رقابت ها با حضور کشورهای مختلف جهان طی روزهای 20 تا 24 شهریورماه به طول یک هزار کیلومتر در کشور ترکمنستان برگزار شود.
احمداف با اشاره به اینکه ایران یک کشور قدرتمند در عرصه اتومبیلرانی است، ایران را دوست و برادر ترکمنستان دانست و خواستار حضور نمایندگان کشورمان در این مسابقات شد.
صیدانلو نیز با استقبال از این دعوت و با وجود تقارن با مسابقه بین المللی در ایران، قول همه گونه همکاری در بحث اجرایی داد و همچنین از کشور ترکمنستان دعوت کرد تا در رقابت های بین المللی خاورمیانه (مرک) که اواسط شهریورماه به میزبانی تهران برگزار می شود، حضور پیدا کند. 
سفیر ترکمنستان نیز درباره تور خزر– آمل گفت: آمل مرکز استان لباب ترکمنستان است که هم اکنون ترکمن آباد نامیده می شود و در مسیر جاده ابریشم بوده و در استان مازندران ایران نیز شهری به همین نام قرار دارد. 
بر اساس این گزارش پس از این نشست مقرر شد با کمک سفیر ترکمنستان در ایران، روابط فدراسیون های اتومبیلرانی دو کشور گسترش و تعمیق بیشتری پیدا کند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ترکمنستان     |     مقیم     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi