کد خبر : ۵۰۵۰۷۵ گروه : کشورها تاریخ انتشار :شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷
تیم دانشجویان دانشگاه پیام نور فینالیست شدند

مقیم/ تیم دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور موفق شد در سومین روز از چهارمین دوره رقابت های بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان دانشگاه های آسیا ۲۰۱۸ در کوالالامپور پایتخت مالزی با برد مقابل مغولستان فینالیست این بازی ها شود.

 به گزارش مقیم و به نقل از ایرنا، پسران دانشگاه پیام نور امروز صبح نیز تیم دانشجویان مالزی را با امتیاز 21 بر 16 شکست دادند و در جمع 4 تیم برتر آسیا حضور یافتند.
پسران پیام نور بازی خود در مقابل مغولستان را 13 بر 12 به پیروزی رساندند. 
تیم دختران دانشگاه پیام نور نیز که امروزدر مقابل دانشجویان دانشگاه تایلند قرار گرفته بود، با حساب 5 بر 21 از حریف خود شکست خورد.
این تیم موفق شد به گروه 8 تیم پایانی دانشگاههای آسیا که امروز با یکدیگر به رقابت پرداختند، راه یابد اما پس از شکست امروز از ادامه مسابقات بازماند. 
درحال حاضر تنها تیم ایرانی باقی مانده در ادامه این مسابقات دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور هستند که قرار است فردا با تیم چین مسابقه دهد.
براساس جدول نتایج این مسابقات تیم های دانشجویان دانشگاه آزاد و دانشگاه تهران روز گذشته از ادامه مسابقات باز ماندند و نتوانستند از گروه خود صعود کنند.
در این رقابتها در بخش دختران 13 تیم در چهار گروه و در بخش پسران 16 تیم در چهار گروه به مصاف هم می روند.
چهارمین دوره مسابقات بسکتبال 3×3 قهرمانی دانشگاههای آسیا با حضور چهار نماینده از ایران در این مسابقات در روزهای 18 تا 23 تیر شرکت کرده است.
دراین بازی ها 16 تیم دانشجویان پسرو 13 تیم دانشجویان دختردر دو گروه مجزا با یکدیگررقابت می کنند و درمجموع حدود 235 نفر دانشجو از دانشگاههای آسیا به همراه مربیان خود دراین دور از رقابت ها حضور دارند.
ایران، چین، سری لانکا، هنگ کنگ، ماکائو، چین تایپه ( تایوان)، تایلند، مالزی ،مغولستان ، نپال و فیلیپین کشورهای شرکت کننده در چهارمین دور مسابقات بسکتبال 3 در3 آسیا هستند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایران و مالزی     |     مالزی     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi