کد خبر : ۵۰۴۲۵۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
هوچی‌گران برای تخریب مدیر جهادی شبکه۳ به موی «پویول» آویزان شدند!

مقیم/بسیاری از دانشجویان طی پیام‌هایی در فضای مجازی از اقدام انقلابی و جهادی مدیر شبکه ۳ برای جلوگیری از ریخت و پاش‌های نجومی در برنامه‌های این شبکه قدردانی کردند.

به گزارش  مقیم به نقل از فارس، بازی فوتبال کشورمان و اسپانیا اگرچه با یک گل به نفع تیم حریف تمام شد ولی مقاومت تماشایی بازیکنان تیم ایران در مقابل ستارگان جهان باعث شد تا اکثر مردم خوشحال از پای تلویزیون بلند شوند. ولی از آن طرف برخی حواشی ایجاد شده در زمان پخش این بازی و انتشار برخی اخبار نادرست باعث شد بسیاری از دانشگاهیان در فضای مجازی به این حواشی بپردازند.

 

«کارلوس پویول» بازیکن اسبق اسپانیا قرار بود با وعده 90 هزار یورویی ( 810 میلیون تومانی) عادل فردوسی‌پور در زمان پخش بازی ایران و اسپانیا به برنامه تلویزیونی مربوط به این مسابقه بیاید که این موضوع به دلیل داشتن هزینه‌های بالا در اوضاع نابسامان اقتصادی کشور مورد مخالفت مسئولان شبکه سه قرار گرفت، اگرچه این اتفاق باعث شد شایعات عجیبی در فضای مجازی مطرح شود ولی بسیاری از دانشگاهیان که واقعیت موضوع خبر داشند، طی پیام‌هایی از عملکرد جهادی و انقلابی مدیر شبکه سه قدردانی و نسبت به نوع برخورد عادل فردوسی پور انتقاد کردند.

* کاش فردوسی پور تعصّب بیشتری در قبال اقتصاد کشور به خرج می داد!

هاتف‌الرحمن صالحی  مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در توئیتی در این باره نوشته است: « کاش فردوسی پور و مسئولین رسانه ملی، تعصّب بیشتری در قبال اقتصاد کشور به خرج می دادند و در سال حمایت از کالای ایرانی به بهانه هزینه‌کرد اسپانسر بازیکنی چون پویول را بر استعدادهای فراوان این مرز و بوم ترجیح نمی دادند و می‌دانستند: کهن جامه خویش پیراستن   به از جامه عاریت خواستن»

 

* چه کسانی بحث دروغ موی «پویول» را راه انداختن!

امیرعلی صفا دانش‌آموخته حقوق هم نوشته است: «جام جم نوشته حضور پویول در ایران 600 میلیون تومان هزینه داشته و بدون اطلاع مسئولان سازمان بوده. قبلا تذکر دادن که در شرایط کشور این نوع هزینه‌ها ممنوعه. حامی مالی هم شرکت خصوصی نیست! بنظرم بحث مو رو همان دلال‌هایی راه انداختن که سود هنگفتی که از جور کردن این نوع برنامه‌ها می‌برن.

*  تلاش برای منحرف ساختن ذهن مخاطبان از موضوعات اصلی

یک فعال دانشجویی هم با نام کاربری «بیسیم‌چی» تصویر زیر را به اشتراک گذاشته و نوشته است: « درحالی که همزمان با برنامه 2018، اجرای موسیقی هنرمندانی با موهای بلند در شبکه نسیم پخش می‌شد، عده‌ای برای منحرف ساختن ذهن مخاطبان از موضوعات اصلی، شایع کردند پویول به دلیل داشتن موی بلند اجازه حضور در تلویزیون نیافته است.

 

* تکذیب ادعاهای دروغ  از سوی مدیربرنامه‌های «پویول»

محمدجواد محمدزاده هم در پیامی نوشته است: « شبکه 3 ابتدا تیتر manoto و bbc در مورد موهای پویول و ممنوعیت ورودش رو پخش کرد. و فیلمی از ناتان قبادی مدیربرنامه‌های پویول که گفت همه این ادعاها دروغ است. به نظر می‌رسه این کلیپ با دستور پخش شبکه3 بدون هماهنگی با فردوسی‌پور که به شدت غافلگیر شده بود پخش شد.

* تیتر دروغ برخی روزنامه‌ها از ماجرای «پویول»!

علی صدرنیا هم نوشته است: « اینکه فردوسی‌پور با اینکه قبلا بهش اعلام شده بوده، برداره پویول رو بیاره ایران که بصورت زورکی صدا و سیما رو مجبور کنه تو رودرواسی بمونه و روی آنتن ببرنش، نمی‌دونم اسمش چیه؛ ولی اینکه بعضی روزنامه‌ها به دروغ تیتر بزنن ماجرا بخاطر موهای پویول بوده، اگه اسمش بی‌شرفی نیست، چیه؟!

* اقدامات بدون هماهنگی «عادل فردوسی‌پور» که کشور را متحمل هزینه می‌کند

علی قلهکی هم در توئیتی نوشته است: « فردوسی‌پور به واسطه مدیریت سست رسانه‌ ملی اینقدر قدرت گرفته که مکرراً بدون هماهنگی با مدیران بالادستی صدا و سیما کارهایی رو انجام میده که بعدش هزینه میشه به دوش کشور. اون از مصاحبه بی‌ربطش با ظریف در مورد برجام و این هم از دعوت از کارلوس پویول بدون هماهنگی!»

* احساس می‌کنم فردوسی پور ایران را تحقیر می‌کند!

امیرحسین ثابتی مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه تهران هم نوشته است: « فقط من نسبت به فردوسی‌پور اینقدر انرژی منفی دارم و احساس می‌کنم ایران رو تو گزارش‌هاش تحقیر می‌کنه یا شما هم همین حس رو دارید؟»

*  فردوسی‌پور برای آغاز موج توهین‌ها و هجمه‌ها علیه مدیریت جوان شبکه سه باید بازخواست شود

یکی از فعالان دانشجویی هم در توئیتی نوشته: « فردوسی‌پور بابت هوچی‌بازی رسانه‌ای روی آنتن زنده شبکه سه و آغاز موج توهین‌ها و هجمه‌ها علیه مدیریت جوان شبکه سه باید بازخواست شود.»

* قرار دادن رسانه ملی در مقابل فوتبال چه معنایی می‌دهد؟!

جواد آقایی هم در پیامی نوشته است: « قرار دادن رسانه ملی در مقابل فوتبال توسط مجری برنامه روی آنتن زنده، و آن هم در زمانی که مردم حال خوبی از بازی تیم ملی دارند، چه معنایی می دهد؟! چه جریانی از این تخریب در اذهان عمومی سود می‌برد؟! وقت آن نشده که درزهای این سازمان را گرفت؟!»

*  آقای فردوسی پور آیا  اینقدر ریخت و پاش در این شرایط وخیم اقتصادی درست است؟

یکی از دانشجویان هم با نام مصطفی با اشتراک گذاشتن تصویری از وضعیت نامناسب اقتصادی مردم نوشته است: « آقای فردوسی پور اینجا شهرستان رودبار جنوب در استان کرمان است، آیا این کار درست است که در این شرایط وخیم اقتصادی اینقدر راحت ریخت و پاش کنید، مردم به برنامه‌های تلوزیون نگاه می‌کنند و از فاصله طبقاتی و تبعیض ایجاد شده در جامعه رنج می‌کشند، آقای دکترای جامعه‌شناسی آیا اینکاردرست است؟»

*  طبیعی است صداوسیما در این وضعیت حساس اقتصادی نگران هزینه‌هایش باشد

میکائیل دیانی دبیر اسبق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل هم در رشته‌ توئیت‌های خود نوشت: «منطق مدیریت رسانه میگه صداوسیما باید با اقتدار جلوی سلبریتی‌اش وایسه و اتفاقا اگر ضرر مالی هم به سازمان خورده از فردوسی‌پور کمش کنه که دیگه با وجود طی کردن با سازمان نخواد به سازمان هزینه های سنگین تحمیل کنه!»، « سازمان صداوسیما به عنوان متولی امر طبیعی است که باید نگران هزینه هایش باشد؛ خصوصا آنکه در وضعیت حساس اقتصادی به سر می بریم که یک دلار یک دلار برای ما حایز اهمیت است».

 

* حضور این کارشناسان با هزینه میلیاردی چقدر به مردم کمک کرد 

یکی از فعالان دانشجویی هم در توئیتی نوشته است: « عادل جون! 3میلیارد تومن به کارشناس خارجی میدی؟ با هزار بدبختی دلار میاد تو کشور که خرج تولید بشه ... اونوقت تو راحت میدی بره بیرون کشور ... راستی حضور این کارشناسان چقدر به مردم کمک کرد؟»

* هوچی‌گران برای تخریب مدیر جهادی شبکه3 به موی « پویول» آویزان شدند!

کاربری هم با  نام کاربری «دانشجوی فضول» نوشته است: «هوچی‌گران برای تخریب مدیر جهادی شبکه3 به موی « پویول» آویزان شدند!، وقتی بارها افرادی با موی بلند در شبکه‌های مختلف حضور داشته‌اند، کدام عقل سلیمی می‌پذرید که مجوز ورود « پویول» به برنامه فردوسی پور برای موی بلندش صادر نشد!!»

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : پویول     |     عادل فردوسی پور     |     فوتبال     |     فضای مجازی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi