کد خبر : ۵۰۴۲۵۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
جهانگیری: امید دشمن را در حوزه اقتصادی تبدیل به یأس می‌کنیم

مقیم/عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: معاون اول رئیس‌جمهور در جلسه غیرعلنی اعلام کرد تصمیم گرفته‌ایم بر اساس سیاست‌های کلی نظام، امید دشمن را در حوزه اقتصادی تبدیل به یأس کنیم.

به گزارش مقیم به نقل از مهر ، شهباز حسن‌پور بیگدلی در خصوص جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی که برای بررسی مشکلات اقتصادی که با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و رئیس دفتر رئیس‌جمهور برگزار شد، گفت: جهانگیری به عنوان فرمانده جنگ اقتصادی در جلسه غیرعلنی امروز حضور یافت و برنامه‌ها، دیدگاه ها و نظرات خوبی را برای حل مشکلات اقتصادی کشور ارائه داد.

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:جهانگیری اعلام کرد تصمیم گرفته‌ایم بر اساس سیاست‌های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران، امید دشمن را در حوزه اقتصادی تبدیل به یأس کنیم و راهکارهای اقتصادی خوبی نیز برای این موضوع اندیشیده‌ایم.

حسن پور گفت: در جلسه غیرعلنی امروز روسای ۵ کمیسیون مرتبط با موضوعات اقتصادی و ۵ نفر از نمایندگان، نقطه نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص مسائل اقتصادی کشور مطرح کردند.

وی تصریح کرد: در خصوص ترمیم کابینه نکته ای مطرح نشد اما امیدواریم دولت سریعتر گام هایی را برای ترمیم و اصلاح کابینه بردارد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : شهباز حسن پور     |     اسحاق جهانگیری     |     مجلس شوراي اسلامي     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi