کد خبر : ۵۰۴۱۹۳ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
استاد علوم پزشکی مشهد برنده جایزه مقاله برتر کنگره جهانی چشم شد

مقیم/عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، برنده جایزه مقاله برتر کنگره جهانی چشم World Ophthalmology Congress اسپانیا شد.

به گزارش  مقیم به نقل از مهر، دکتر سیامک زارعی قنواتی، دانشیار گروه چشم پزشکی و مدیر بین الملل دانشگاه علوم پزشکی مشهد در کنگره جهانی چشم اسپانیا  موفق به کسب عنوان مقاله برتر شد.

در این کنگره جهانی که با حضور ۱۵ هزار نفر ازمتخصصان چشم جهان در اسپانیا برگزار شد، مقاله ارائه شده توسط دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد به عنوان مقاله برتر این کنگره انتخاب شد.

دکتر سیامک زارعی قنواتی درباره این کنگره گفت: کنگره جهانی چشم World Ophthalmology Congress یکی از مهمترین رویداد ها در حوزه تخصص چشم پزشکی بشمار می آید که هر ۲ سال یکبار توسط انجمن جهانی چشم International Council of Ophthalmology  برگزار می شود و متخصصین از تمامی کشورها در آن شرکت می کنند و تازه ترین های  علم چشم پزشکی ارائه می شود.

عضو اصلی هیات مدیره انجمن چشم پزشکی ایران اظهار داشت: مقاله مذکور نتایج یک روش جدید جراحی عیوب انکساری PRK را بررسی کرده و آن را با روش های متداول مقایسه می کند. این مطالعه از نظر نوآوری، طراحی و ارائه جزو مطالعات برتر در زمینه جراحی عیوب انکساری است.

در این کنگره دکتر زارعی قنواتی ریاست جلسه LASIK and Refractive Surgery را به عهده داشت و مقاله فوق  پایان نامه دانشجو کریم پور بود که به عنوان مقاله برتر انتخاب شد. دکتر سیامک زارعی قنواتی و دکتر هرویان اساتید راهنمای این مقاله پایان نامه بودند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سیامک زارعی     |     چشم پزشکی     |     دانشگاه علوم پزشکی مشهد     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi