کد خبر : ۵۰۳۰۳۸ گروه : کشورها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷
سنایی : دیداربا مغرب حساس ترین دیدار ایران است

مقیم/«مهدی سنایی» سفیر ایران در کشور روسیه گفت: دیدار ایران برابر مغرب حساس ترین دیدار ایران دراین رقابت هاست و امیدوارم تیم ملی نتیجه خوبی درآن دیدار کسب کند.

به گزارش مقیم ،مهدی سنایی درحاشیه تماشای تمرین تیم ملی درکمپ لوکوموتیو  افزود: با بازیکنان تیم ملی دیدار داشتم و دیدگاه های آنان درباره این رقابت ها را شنیدم البته با «سردارآزمون» و «سعید عزت الهی» که در لیگ روسیه حضور دارند آشنایی بیشتری دارم. 
وی درپاسخ به این سئوال که سفارت ایران چه امکاناتی را برای هواداران ایرانی تدارک دیده است اظهارداشت: شش ماه پیش کمیته استقبال از جام جهانی را در سفارتخانه تشکیل داده و برنامه های خوبی در بخش های کنسولی و دیپلماسی عمومی و رسانه برای هواداران درنظرگرفته ایم .
به گفته وی در بخش کنسولی، کنسول سیار در شهر مسکو و شهرهای مانند سن‌پطرزبورگ، کازان و سارانس در نظر گرفته‌ایم. در بخش دیپلماسی عمومی نیز قرار است ارکستر سمفونیک ایران به روسیه بیاید و برنامه‌های مختلفی را به اجرا درآورد.
به گفته وی اقلام و هدایایی نیز درنظر گرفته ایم که آن ها را از طریق ایرانیان مقیم و دانشجویان تدارک در بین هواداران تیم ملی توزیع خواهیم کرد.
وی در پاسخ به این سئوال که دیدارهای تیم ملی را از نزدیک مشاهده خواهید کرد، افزود: دیدار اول ایران برابر مغرب را ازنزدیک در سن‌پطرزبورگ ازنزدیک مشاهده خواهم کرد و امیدوارم ایران در برابر مغرب به برتری برسد.
سفیر ایران ادامه داد: در بخش انتظامی و مرزبانی نیز هماهنگی‌هایی صورت گرفته و دفتر نیروی انتظامی در سفارت فعال است تا مشکلات در حوزه‌های انتظامی و امنیتی حل شود و در این باره خدمات صورت گیرد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه     |     مهدی سنایی     |     فوتبال     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi