کد خبر : ۵۰۳۰۱۹ گروه : کشورها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
برگزاری کلاس‌های آموزش زبان فارسی در عمان

مقیم/ با همکاری رایزنی فرهنگی ایران کلاس‌های آموزش زبان فارسی در شعبه‌های مسقط و صحار مرکز آموزش چندزبانه عمان برگزار می‌شود.

به گزارش مقیم ، بهمن اکبری، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مسقط، (20 خردادماه) ضمن حضور در مرکز آموزش چندزبانه عمان (Polyglot Institute) با خانم هیفا الحسنی، مدیر این مرکز دیدار و در خصوص بررسی شرایط فعالیت و هماهنگی برای همکاری‌های مشترک در زمینه آموزش زبان فارسی گفت‌وگو کرد.

خانم هیفا الحسنی در سخنانی، ضمن تشکر از حضور رایزن فرهنگی ایران در مرکز آموزش چندزبانه، نسبت به تشکیل کلاس‌های آموزش زبان فارسی در شعبه‌های مسقط و صحار این مرکز اعلام آمادگی کرد.

وی خواستار همکاری رایزنی فرهنگی ایران برای اعزام اساتید زبان فارسی شد و افزود: اجرای موفق دوره‌های آموزش زبان فارسی مشروط به حضور مدرسان قوی و نظام آموزشی مناسب برای زبان‌آموزان است.

اکبری نیز، بر لزوم تقویت و تعامل میان جامعه عمان با ایرانیان مقیم و نیاز مبرم به آموزش زبان فارسی در این کشور، تأکید کرد.

در ادامه این دیدار، بر اساس توافق طرفین مقرر شد اساتید زبان فارسی و کتاب‌های آموزشی از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در اختیار مرکز چندزبانه قرار گیرد و همچنین، گواهی پایان دوره نیز به صورت مشترک توسط مرکز آموزش زبان فارسی وابسته به رایزنی فرهنگی کشورمان و مرکز آموزش چندزبانه صادر شود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایران - عمان     |     عمان     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi