کد خبر : ۵۰۲۹۵۶ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
درخواست وقت و ارائه مدارك رواديد ايتاليا از طريق کاگس اندکینگسین

مقیم/ مدیرعامل شرکت پیشران درباره فعالیت سیستم مکانیزه دریافت درخواست های متقاضیان صدور روادید کشور ایتالیا گفت: اصولا شرکت هاي هندی تجربه زیادی در حوزه آی تی و در حوزه برون سپاری صدور ویزا سابقه خوبي در دنیا دارند به همین دلیل در مزایده، اکثر کشورها را براي صدور ویزا برنده می شوند.

به گزارش مقیم، سعيدي با اعلام اين مطلب ادامه داد: هندي ها در ایران برای دریافت درخواست های متقاضیان صدور روادید کشور ایتالیا برنده مزایده شدند. البته جهت فعالیت در هر کشوری از جمله ایران باید یک همکار بومی همان کشور را داشته باشند که در اینجا شرکت پیشران همکار ایرانی شرکت هندی کاگس اندکینگس گلوبال سرویس است.

وی در تشريح روند درخواست صدور رواديد توضيح داد: روال کار ما به این صورت است که ابتدا متقاضی به سایت ما مراجعه کرده و وقت دریافت می کند و در زمان اعلام شده بهمراه کلیه مدارکی که سفارت اعلام کرده و در سایت موجود هست به شرکت مراجعه می کند.
سعیدی ادامه داد: متقاضي تمامی مدارک را به همکاران ما ارائه می دهد و در این مرکز از متقاضی انگشت نگاری و بیومتریک چشم به عمل مي آيد و سپس کلیه مدارک تحویل سفارت می شود. در نهايت هم بعد از طی 14 روز نتیجه درخواست به متقاضی اعلام می گردد. بنا به گفته سعيدي این مرکز در دادن وقت و سوال و جواب هیچ دخالتی ندارد.

 

در همين حال، خانم ونکور مورتی مدیر شرکت کاگس اندکینگس گلوبال سرویس در ایران نیز درباره فعاليت هاي شرکت متبوعش گفت: شرکت ما زیر مجموعه شرکت اصلی کاگس اندکینگس است که در حدود 260 سال پیش تاسیس شده اما شرکت ما از سال 2008 فعالیت خود را در خصوص برون سپاری دریافت درخواست های صدور ویزا در دنیا آغاز کرده که اکنون تجربه فعالیت در 10 کشور دنیا مانند تایلند، امارات، مراکش، الجزایر، ژاپن و دیگر کشورها را دارد.

وي در خصوص نحوه فعالیت این شرکت گفت: کلیه مراحل از طریق وبسایت و سیستم نوبت دهی انجام می پذیرد و درخواست خارج از نوبت پذیرفته نیست و در صورت رد شدن درخواست متقاضی باید دوباره از طریق سیستم وقت گرفته شود.
وي خاطر نشان كرد: با توجه به اینکه تمامي مراحل سیستمی بوده امکان فروش وقت وجود ندارد زیرا هر فرد تنها با ارائه اطلاعات پاسپورت در سیستم وقت می گیرد و خود فرد با پاسپورت باید مراحل را انجام دهد.

 

هانیه اکبری مترجم.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ونکور مورتی     |     هندی     |     روادید     |     صدور روادید     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi