کد خبر : ۵۰۲۴۸۶ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
حمل ونقل هوایی ایران هرگونه تحریم ظالمانه را مدیریت می کند

مقیم/سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به تحریم های جدید آمریکا علیه چند شرکت هوایی ایران گفت: موضوع تحریم های هوایی ایران از سالیان گذشته به اشکال مختلفی وجود داشته، اما صنعت حمل ونقل هوایی آن را مدیریت کرده است.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا ،«رضا جعفرزاده» روز جمعه  افزود: ایران بدون توجه به تحریم های آمریکا، برای ادامه فعالیت صنعت حمل و نقل هوایی خود همچنان از تجارب گذشته استفاده خواهد کرد.
به گزارش ایرنا، دولت آمریکا روز گذشته در اقدامی نابرابر بار دیگر چند شرکت هوایی، چند ایرانی و 31 فروند هواپیمای مسافری را در فهرست تحریم های خود قرار داد.
در بیانیه دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا به برخی از شرکت ها در کشورهای مختلف نسبت به ارائه خدمات و حقوق مربوط به فرود این هواپیماها هشدار داده شده است که شرکت‌ها و اشخاصی که خدماتی به این شرکت‌های هوایی ارائه دهند، مجازات خواهند شد.
استیو منوچین، وزیر خزانه‌داری آمریکا در این بیانیه شرکت صنایع هوایی اوتیک از ترکیه را به دلیل ارتباط با یکی از شرکت های هوایی ایران و دو ایرانی را به فهرست تحریم‌های جدید خود اضافه کرده است.
در فهرستی که اداره خزانه داری آمریکا منتشر کرده علاوه بر نام این نفرات و شرکت‌ها، فهرست 31 فروند هواپیما و شماره‌های ثبت آنها نیز ارائه شده و اعلام کرده هر شخص حقیقی یا حقوقی به این هواپیماها اجازه فرود و دیگر خدمات بدهد،‌ به فهرست تحریم‌های آمریکا اضافه خواهد شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : تحریم های ظالمانه     |     رضا جعفرزاده     |     حمل و نقل هوایی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi