کد خبر : ۵۰۲۴۳۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
تخریب قسمتی از بنای مربوط به وزیر کشور در ساوجبلاغ خلاف قانون بود

مقیم/دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز تخریب قسمتی از بناها و مستحدثات مربوط به وزیر کشور و سایر افراد در ساوجبلاغ را خلاف قانون و مقررات اعلام کرد.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، حاجی رضا شاکرمی در رابطه با تخریب اخیر برخی بناها در شهرستان ساوجبلاغ توضیحاتی ارائه کرد و گفت: پس‌ازاینکه مأموران جهاد کشاورزی در اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضور نماینده دادستان شهرستان ساوجبلاغ در اجرای تبصره دو ماده ۱۰ قانون زراعی و باغی به تخریب بناها و مستحدثاتی اقدام کردند، این موضوع موردبررسی قرار گرفت.

وی افزود: با عنایت به بررسی‌های به‌عمل‌آمده توسط هیئت اعزامی از دادستانی مبنی بر عدم تخریب و قلع‌وقمع بناها و مستحدثاتی که به‌طور کامل ساخته و تکمیل‌شده است و همچنین لزوم رسیدگی قضایی در محکمه به ادعای افرادی که مدعی هستند بناها و مستحدثات آنان در محل ساختمان‌های قدیمی ساخته‌شده است و تغییر کاربری محسوب نمی‌شود، تحقیقات بیشتر در این زمینه موردتوجه بود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز خاطرنشان کرد: مطابق بررسی‌ها  و تحقیقات صورت گرفته تخریب قسمتی از بناها و مستحدثات مربوط به وزیر کشور و افراد دیگری که وضعیت مشابه داشته‌اند برخلاف مقررات و موازین قانونی تشخیص داده شد.

شاکرمی همچنین از انعکاس تخلفات ارتکابی افراد به مراجع قانونی خبر داد و گفت که این موضوع در حال رسیدگی است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : دادگستری البرز     |     حاجی رضا شکرمی     |     وزارت کشور     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi