کد خبر : ۵۰۲۲۵۳ گروه : کشورها تاریخ انتشار :شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
مرکز حقوقی ریاست جمهوری سرقت ازنمایندگی ایران را تکذیب کرد

مقیم/ مرکز امور حقوقی بین­ المللی نهاد ریاست جمهوری در اطلاعیه ای سرقت اسناد از نمایندگی ایران در لاهه را تکذیب کرد.

به گزارش  مقیم به نقل از ایرنا،   روابط عمومی مرکز امور حقوقی بین المللی نهاد ریاست جمهوری در این اطلاعیه آمده است: در بامداد چهارشنبه 28 اردیبهشت بخشی از ساختمان استیجاری محل استقرار شعبه لاهه مورد سرقت قرار گرفته و مقداری وجوه نقد (کمی بیش از صد هزار یورو) که برای امور جاری شعبه مورد استفاده بوده به سرقت رفته است.
این اطلاعیه می افزاید: اما سارق یا سارقین کار را ناتمام رها کردند و با بجا گذاشتن مقداری از وسایل خود و مقداری از وجوه سرقتی، محل را ترک کرده اند. مسوولین شعبه بلافاصله پس از اطلاع مراتب را به پلیس گزارش کردند و ماموران پلیس هم در محل حضور یافتند و با بررسی تخصصی و فنی محل و آثار بجا مانده از سارقین، گزارش های لازم را تهیه و نتیجه را اعلام خواهند کرد.
در بخشی از این اطلاعیه آمده است: همزمان سفارت جمهوری اسلامی ایران در لاهه نیز در جریان قرار گرفتند و اقدامات لازم را انجام دادند و اوضاع تحت کنترل است.
این اطلاعیه می افزاید: به موجب بررسی هایی که تاکنون انجام شده، بخش بایگانی و اسناد و مدارک شعبه و نیز کامپیوترهای آن مورد سرقت و دستبرد قرار نگرفته است و اخباری که در برخی سایت ها در این زمینه منتشر شده مطابق با واقع نیست.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : مرکز حقوقی     |     سرقت     |     ریاست‌جمهوری     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi