کد خبر : ۵۰۱۰۰۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
سومین حضور قالیباف در مناطق زلزله زده کرمانشاه

مقیم/محمدباقر قالیباف؛ شهردار سابق تهران در سفر به استان کرمانشاه در مناطق روستایی زلزله زده این استان حضور یافتند و ضمن بازدید از این مناطق در مراسم اهدای اولین منزل دائمی به زلزله زدگان روستای آب باریک زرین جوب شرکت کرد.

به گزارش  مقیم به نقل از راه دانا؛ محمدباقر قالیباف؛ شهردار سابق تهران در سفر به استان کرمانشاه در مناطق روستایی زلزله زده این استان حضور یافتند و ضمن بازدید از این مناطق در مراسم اهدای اولین منزل دائمی به زلزله زدگان روستای آب باریک زرین جوب شرکت کرد.

روز پنج شنبه 20 اردیبهشت 1397؛ محمدباقر قالیباف، شهردار سابق تهران به استان کرمانشاه سفر کرد. این سومین حضور وی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه و بازدید از روند پیشرفت عملیات بازسازی گروههای جهادی و داوطلب در این مناطق است.

قالیباف ضمن حضور در این مناطق که با استقبال مردم منطقه روبه رو شد، در مراسم تحویل منازل دائمی ساکنان برخی از روستاها شرکت کرد. تحویل منزل خانواده تحت پوشش کمیته امداد در روستای اب باریک زرین جوب یکی از برنامه های سفر دکتر قالیباف بود. این واحد مسکونی اولین منزل دائمی تحویلی در این روستا بود که طی 19 روز با کمک خیرین و جهادگران احداث شده است.

همچنین تحویل منزل خانواده 5 معلولی در روستای هنیدر با 85 متر بنا که طی 26 روز احداث شده بود به این خانواده تحویل داده شد.

براساس این گزارش شهردار سابق تهران از روند احداث منازل دائمی زلزله زدگان در شهرستان سرپل ذهاب و دالاهو نیز بازدید کرد و ابراز امیدوای کرد که با کمک گروه های جهادی و دواطلب هرچه سریع تر تعداد بیشتری از خانواده های زلزله زده در ماههای اخیر صاحب خانه شوند.

همچنین دکتر قالیباف با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود از سفر به کرمانشاه و ملاقات با بچه های " زرده" با هشتگ مردم ایران، زیباترین تصویر و کودکان نوشت:

در سفر دیروزم برای سرکشی به پیشرفت کار نیروهای جهادی در کمک به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه، بچه‌های روستای «زرده» تعدادی از نقاشی‌های‌شان را به من هدیه دادند. جمعی از نیروهای جهادی از زمان زلزله در تلاش برای خدمت‌رسانی به اهالی این روستا و تعدادی دیگر از روستاهای منطقه هستند و این نقاشی‌ها در واقع تشکر از مجاهدت این دوستان است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : منطقه زلزله زده     |     محمدباقر قالیباف     |     دیدار     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi