کد خبر : ۴۹۸۴۳۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب برگزیدگان جشنواره ملی ایثار در بنیاد ملی نخبگان بررسی می شود

مقیم/معاون اول رئیس جمهور گفت: پیشنهاد جذب برگزیدگان جشنواره ملی ایثار در بنیاد ملی نخبگان بررسی می شود.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، اسحاق جهانگیری در دومین جشنواره آموزشی تحصیلی ‌جایزه ملی ایثار با اشاره به اهمیت ایثار گفت: کاری که ملت ایران در یک جنگ ناخواسته قرار گرفت و انجام داد، کاری بود کارستان.

وی افزود: شوروی سابق و آمریکایی ها به همراه کشورهای منطقه به خصوص کشورهای عرب آنچه در توان داشتند برای حمایت از صدام به کار گرفتند.
جهانگیری با اشاره به اینکه امروز هم به ایثار نیاز داریم گفت: وقتی به منطقه نگاه می کنیم می بینم جنگ ها و اتفاقات منطقه هم برای این است که کشور ما را زمین گیر کنند.

معاون اول رئیس جمهور ضمن قدردانی از ایثار جانبازان و ایثارگران گفت: به برکت خون شهدا و جانبازان، این نظام و مسیر ماندنی است و از همه مشکلات فایق می آییم. امروز مدیران ما باید از خودگذشتگی کنند.

جهانگیری در ادامه با اشاره به اهمیت جایگاه ایران در منطقه گفت: از بسیاری جهات از جمله نیروهای فارغ‌التحصیل مان در دنیا جایگاه بسیار خوبی داریم.

معاون اول رییس جمهور خطاب به برگزیدگان جشنواره ملی ایثار اظهارداشت: نخبگان خانواده ایثار تفاوتی با سایر نخبگان دارند چون رسالت شهدا را هم دارند.

وی در خصوص جذب در  بنیاد ملی نخبگان گفت: تعدادی از برگزیدگان جشنواره ملی ایثار پیشنهاد داشتند که در بنیاد ملی نخبگان جذب شود که پیشنهاد خوبی است و بررسی خواهد شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : جشنواره ملی ایثار     |     اسحاق جهانگيري     |     بنیاد ملی نخبگان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi