کد خبر : ۴۹۸۲۳۸ گروه : کشورها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
شرکت ایران در نمایشگاه‌ بین‌المللی بهداشت و تجهیزات پزشکی ازبکستان

مقیم/ با حضور شرکت‌های ایرانی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی بهداشت و تجهیزات پزشکی « TIHE ۲۰۱۸» در مرکز نمایشگاهی بین‌المللی شهر «تاشکند» آغاز به کار کرد.

به گزارش مقیم و به نقل از فارس،  بیست و سومین نمایشگاه بین المللی بهداشت و تجهیزات پزشکی « TIHE 2018» در مرکز نمایشگاهی بین المللی «اوز.اکسپو.مرکز» شهر «تاشکند» با حضور شرکت «داروپخش» جمهوری اسلامی ایران آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه بین المللی که توسط شرکت نمایشگاه‌های بین المللی «Iteca Exhibitions» برگزار شده، بیش از 200 شرکت از 18 کشور جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران، بلاروس، آلمان، هند، لتونی، قزاقستان، چین، مغولستان، هلند، لهستان، کره جنوبی، روسیه، آمریکا، ترکیه، اوکراین، چک، سوئیس و ازبکستان حضور دارند.

66 درصد غرفه‌های این نمایشگاه بین المللی متعلق به شرکت‌های خارجی و 34 درصد غرفه‌های دیگر متعلق به تولیدکنندگان محلی می‌باشد.  

«مجید جزنی» معاونت بازاریابی فروش و صادرات شرکت داروپخش در این نمایشگاه گفت: این شرکت در زمینه تولید انواع فرآورده های دارویی (انسانی و دامی)، بهداشتی و مکمل‌های غذایی و نیز بازرگانی محصولات دارویی با کیفیت استاندارد ملی و بین المللی، با تکیه بر دانش فنی روز، کارکنان متخصص، تجهیزات و تکنولوژی روزآمد در جهت پاسخگویی به نیازهای دارویی جامعه پزشکی و بیماران و ارتقا کیفیت زندگی و سلامت مردم فعالیت می‌نماید.

وی افزود: هدف ما از حضور در این نمایشگاه معرفی داروهای ایرانی و بخصوص  شرکت داروپخش در کشور ازبکستان و صادرات بیشتر توسط نماینده شرکت و همچنین بررسی انواع قراردادهای دارویی است.

جزنی اظهار داشت: با توجه به اینکه ما نماینده محلی در تاشکند داریم جهت ارتقا روابط تلاش می‌نماییم.

وی خاطرنشان کرد: این روابط که به طور مستقیم با مسئولین بهداشتی کشور ازبکستان می‌باشد می‌تواند رشد صادرات داروها را برای ما تسهیل نماید.

جزنی در پایان تاکید کرد: همچنین روابط این چنینی در مورد تعرفه‌های مختلف واردات کشور ازبکستان و ایجاد باکس درمانی که شامل دارو، تجهیزات و خدمات دارویی درمانی است می‌تواند موثر باشد.

 بیست و سومین نمایشگاه بین المللی بهداشتی و تجهیزات پزشکی « TIHE 2018» با همکاری شرکت نمایشگاه های بین المللی «Iteca Exhibitions» ، وزارت بهداشت، وزارت بازرگانی خارجی، شرکت سهامی «اوز.طب.تکنیکا»، انجمن دندانپزشکان و اتاق بازرگانی و صنایع ازبکستان به مدت 3 روز تا 20 آوریل (31 فروردین ماه سال 1397) به کار خود ادامه می‌دهد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایرانیان     |     ایران     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi