کد خبر : ۴۹۸۰۲۴ گروه : کشورها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
آمادگی انتشارات «پارلاق» برای همکاری با رایزنی فرهنگی ايران در باكو

مقیم/ رايزن فرهنگي ايران در باكو با ريیس انتشارات «پارلاق» آذربايجان با اصغر فارسي، ديدار و گفت‌وگو كرد.

به گزارش مقیم،  نورمان شاهمردان‌اف با معرفی رايزني فرهنگي کشورمان در باکو به عنوان یکی از میهمانان بخش بین‌الملل نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران معرفی شده است و در ارديبهشت‌ماه آينده در اين نمايشگاه شركت خواهد كرد.

در این دیدار اصغر فارسي با اشاره به جایگاه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نزد مردم ایران، این رویداد فرهنگی را یکی از نشانه‌های کتاب‌دوستی مردم ایران برشمرد.

وی همچنین با ابراز خشنودی خود از حضور یکی از ناشران مطرح جمهوری آذربایجان در نمایشگاه بين‌المللي كتاب تهران، این موضوع را به فال نیک گرفت و ابراز امیدواری كرد که در حوزه کتاب و انتشارات، همکاری‌های مؤثرتری بین دو کشور برقرار شود.

رايزن فرهنگي كشورمان همچنین درباره فعالیت‌های مشترک ايران و آذربايجان در حوزه كتاب در یک سال توضیحاتی ارایه داد.

در ادامه نورمان شاهمردان‌اف با قدرداني از معرفی وی براي حضور در نمایشگاه بين‌المللی کتاب تهران گفت: برای من بسیار هیجان‌انگیز است که در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شرکت كنم.

وی سپس آمادگی انتشارات «پارلاق» را برای هر نوع همکاری بیشتر با رایزنی فرهنگی ايران در باكو و دیگر مراکز فرهنگی و انتشاراتی در ایران اعلام كرد.

گفتني است؛ انتشارات «پارلاق» در سال‌های اخیر نقش مهمی در نشر و گسترش کتاب‌های فاخر کشورمان در جمهوری آذربایجان داشته است. ترجمه و چاپ ده‌ها آثار از نویسندگان به نام و مطرح کشورمان و همچنین آثار شهید مطهری و دیگر بزرگان، از دستاوردهای مهم این انتشاراتی محسوب می‌شود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایرانیان     |     ایران     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi