کد خبر : ۴۹۶۹۶۸ گروه : کشورها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷
استقلال ایران در رشته های هوا و فضا

مقیم/ سفیر ایران در ترکیه گفت:جمهوری اسلامی ایران در رشته‌های مختلف فنی مهندسی امور هواوفضا به استقلال و تولید محصولات مورد نیاز خود دست یافته است.

 به گزارش مقیم و به نقل از تسنیم، محمد ابراهیم طاهریان فرد سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکیه با فرهاد ینی برتیز مدیر اجرایی نمایشگاه هوایی ایرشو اورآسیا 2018 دیدار و درخصوص روند مشارکت ایران در این نمایشگاه گفت‌وگو کرد.

طاهریان در این دیدار با اشاره به توسعه امور هوانوردی در ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران در رشته‌های مختلف فنی مهندسی امور هواوفضا به استقلال و تولید محصولات مورد نیاز خود دست یافته است.

وی افزود: مقامات صنایع هوایی ایران برای حضور در این نمایشگاه ابراز آمادگی کرده‌اند و امیدواریم بخش‌هایی از دستاوردهای تکنولوژیک صنایع هوایی ایران را در این نمایشگاه در معرض دید بازدید کنندگان، قرار دهیم.

فرهاد ینی برتیز در این ملاقات با ارائه توضیحاتی، حضور ایران در این نمایشگاه را مهم ارزیابی و خواستار حضور فعال و مشارکت بخش‌هایی مختلف صنایع هوایی ایران در این نمایشگاه شد.

وی گفت: از سوی ترکیه از مسئولین صنایع دفاعی (سازمان صنایع هوایی، سازمان جغرافیایی وصاایران) و همچنین مدیران عامل سه شرکت هواپیمایی ایران شامل ایران ایر، آسمان و آتا برای حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل آمده است.

قرار است بخش‌های مختلف صنایع هوایی ایران در فضایی به مساحت 162 متر مربع در این نمایشگاه حضور یافته، محصولات تولیدی ایران را در معرض دید علاقمندان قرار دهند.

نمایشگاه هوایی ایرشو اورآسیا 2018 - EURASIA AIRSHOW2018 ترکیه برای اولین بار از 5 لغایت 9 اردیبهشت ماه 1397 در آنتالیا برگزار خواهد شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایرانیان     |     ایران     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi