کد خبر : ۴۹۶۳۳۷ گروه : کشورها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
رفتار صادقانه ایران در مبارزه و سرکوبی تروریسم و افراط گرایی

مقیم/ رئیس جامعه شیعیان مسکوتاکید کرد: ایران در مبارزه و سرکوبی تروریسم و افراط گرایی صادقانه رفتار می کند و اقدامات این کشور الگویی برای مقابله با این پدیده در عرصه بین المللی است.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، «نظامی بالوغلانوف» افزود: مبارزه ایران با تروریسم با آنچه که عربستان سعودی و متحدانش در این عرصه انجام می دهند، کاملا متفاوت است. 
وی گفت: عربستان سعودی و برخی متحدان آن کشور نه تنها با تروریسم مبارزه نمی کنند بلکه در شکل گیری گروه های تروریستی و تقویت این گروه ها نقش مستقیم دارند. 
رئیس جامعه شیعیان مسکو افزود: اگر اقدامات و سیاست های این کشورها و همسویی آنها با سیاست های مخرب آمریکا در منطقه خاورمیانه نبود، امروز شاهد این وضعیت خطرناک منطقه و فجایع انسانی در کشورهایی همچون سوریه و یمن نبودیم. 
وی ادامه داد: باید اقدامات ایران در عرصه مبارزه با تروریسم و جریان تکفیری الگو قرار گیرد و سیاست تقسیم تروریست ها به گروه های خودی و تروریست های خطرناک منسوخ شود. 
شخصیت مسلمان روسیه با بیان اینکه ایران در تامین امنیت خاورمیانه بازیگر فعال است، اظهار داشت: اگر تلاش های ایران و روسیه دو کشور بزرگ و مقتدر نبود، امروز گروه تروریستی داعش در جهان یکه تازی می کرد. 
وی افزود: اما اقدامات این دو کشور در سوریه قدرت عملیاتی را از گروه تروریستی داعش گرفت و آن را زمین گیر کرد وباید به همین صورت با گروه های تروریستی دیگر که از سوی آمریکا و متحدانش آشکارا یا پنهانی حمایت می شوند، مقابله کرد. 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایرانیان     |     ایران     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi