کد خبر : ۴۹۶۲۱۴ گروه : کشورها تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
پیش‌نمایش فیلم جدید اسپیلبرگ/ مشکلات فنی دردسرساز شد

مقیم/پیش نمایش جدیدترین فیلم اسپیلبرگ با عنوان «بازیکن شماره یک آماده» دیشب با مشکلات فنی همراه شد.

به گزارش  مقیم به نقل از مهر، در حالی که اکران فیلم جدید استیون اسپیلبرگ با عنوان «بازیکن شماره یک آماده» اکرانی محدود در جشنواره فیلم SXSW داشت، مشکلات فنی در نمایش این فیلم بروز کرد.

صدای این فیلم که دیشب برای نخستین بار و برای شمار محدودی از حاضران به نمایش درآمد، پس از ۱۰۰ دقیقه از نمایش فیلم قطع شد. این مشکل چند بار بروز کرد و در حالی که فیلم متوقف شد و مسئول پروژکتور دوباره نمایش آن را از سر گرفت، وقفه‌ای در جریان نمایش ایجاد شد. سرانجام پس از چند بار تلاش و قطع و وصل فیلم و صدایش، نمایش آن ادامه یافت و فیلم که همه بلیت‌هایش فروخته شده بود، در نهایت با تشویق حضار روبه رو شد.

«بازیکن شماره یک آماده» دیشب در سینما پارامونت آستین و در فستیوال تعاملی جنوب و جنوب غربی (SXSW) نمایش داده شد. این فستیوال چندرسانه‌ای از ۹ مارس شروع شده و تا ۱۳ مارس ادامه خواهد داشت.  

در این برنامه که با حضور خود اسپیلبرگ برگزار شد، وی از تماشاگران خواست تا اطلاعات فیلم را جایی لو ندهند.وی گفت: این فقط یک فیلم نیست که ما ساخته باشیم، بلکه سینماست. وی به این ترتیب یادآوری کرد که باید موضوع فیلم برای آنهایی که در اکران عمومی به تماشایش می‌نشینند حفظ شود.

تای شریدان، لنا واتی، اولیویا کوک و بن مندلسون بازیگران فیلم نیز در این برنامه حضور داشتند. مارک رایلنس دیگر بازیگر فیلم در مراسم دیشب حضور نداشت.

اسپیلبرگ که پیش از نمایش فیلم درباره آن توضیحاتی داده بود، پس از نمایش فیلم به شوخی افزود: این احتمالا بزرگ‌ترین حمله اضطرابی بوده که من تاحالا تجربه کردم.

اشاره وی به موضوع فیلم بود که در آینده‌ای نزدیک و در حالی که کره زمین با خطرهای زیادی روبه روست می‌گذرد.

این فیلم اکشن علمی تخیلی ترکیبی از فیلم و انیمیشن است که برمبنای فیلمنامه زک پن و ارنست کلاین ساخته شده است.

فیلمنامه با اقتباس از رمانی به همین نام نوشته ارنست کلاین شکل گرفته و فیلم از ۲۹ مارس (۹ فروردین ۱۳۹۷) در سراسر آمریکا اکران خود را شروع می‌کند.  

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : فیلم اکشن     |     استیون اسپیلبرگ     |     فیلم سینمایی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi