کد خبر : ۴۹۲۶۰۳ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶
قطع گاز و افت فشار نداشتیم + نکات ایمنی

مقیم/سخنگوی شرکت ملی گاز ایران ضمن تشریح آخرین میزان گاز مصرفی کشور از مردم درخواست کرد نکات ایمنی را برای جلوگیری از هرگونه نشت گاز رعایت کنند.

به گزارش مقیم به نقل از ایسنا،  محمد بوجارزاده با بیان این‌که ۱۸ استان کشور درگیر بارش برف هستند، گفت: طبق آخرین آماری که اعلام شده ۵۰۰ میلیون مترمکعب گاز در بخش خانگی، ۱۰۰ میلیون مترمکعب در نیروگاه‌ها و ۱۰۰ میلیون مترمکعب در بخش صنعتی استفاده شده است.

وی با تاکید بر این‌که مشکلی در شبکه گازرسانی کشور گزارش نشده است، اظهار کرد: با توجه به اقداماتی که در طول یک سال گذشته انجام شده و بهره‌برداری از خط لوله دامغان - نکاء و تکمیل بخشی از خط ششم سراسری در غرب و جنوب غربی کشور تاکنون مشکلی در زمینه‌ گازرسانی و افت فشار گزارش نشده است.

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران با بیان این‌که پیش بینی می‌شود بارش برف تا چهارشنبه ادامه داشته باشد، اظهار کرد: با توجه به ادامه بارش برف و کاهش دما پیش بینی می‌شود مصرف گاز به ۵۵۰ تا ۵۶۰ میلیون مترمکعب برسد.

بوجارزاده از مردم درخواست کرد که نکات ایمنی را رعایت کنند و گفت: مردم باید دودکش و مسیر دودکش را بررسی کنند که دچار مشکل و خفگی نشوند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : مصرف گاز     |     نکات ایمنی     |     برف     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi