کد خبر : ۴۹۲۴۸۷ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
بسترهای لازم برای توسعه همکاری‌های مازندران و نروژ فراهم شود

مقیم/ سفیر نروژ در ایران برضرورت فراهم شدن بسترهای لازم به منظور توسعه همکاری‌های حوزه انرژی مازندران و نروژ تاکید کرد.

 به گزارش مقیم و به نقل از نروژ ،  لارش نوردروم در دیدار با استاندار مازندران با بیان این که شرکت‌های نروژی در زمینه نفت و گاز در دریای خزر فعال هستند، اظهار داشت: زمینه‌های گوناگونی برای همکاری بین مازندران و نروژ وجود دارد ولی هدف اصلی ما ایجاد توسعه همکاری در زمینه نفت، گاز، آبزیان و شیلات است.

وی با اشاره به اینکه به دنبال ارتقا سطح همکاری‌های شرکت‌های نروژی و ایرانی هستیم و در بازگشت به تهران با شرکت‌های نروژی درباره توسعه همکاری در زمینه‌های مورد نظر گفت‌وگو خواهیم کرد، افزود: توریسم برای ما هدف مهمی بوده و در زمینه صادرات غذا، میوه‌جات و سبزی نیز می‌توان همکاری کرد.

سفیر نروژ در ایران گفت: در سفر خود به مازندران زمینه‌های بسیار مناسب و پرجاذبه‌ای را برای توسعه همکاری در این زمینه مشاهده کرده‌ام.

وی خاطرنشان کرد: زمینه‌های گوناگونی برای همکاری بین مازندران و نروژ وجود دارد ولی هدف اصلی ما ایجاد توسعه همکاری در زمینه نفت، گاز، آبزیان و شیلات است.

سفیر نروژ در ایران در سفر دو روزه‌اش به مازندران به منظور آشنایی با ظرفیت‌های استان از برخی شرکت‌های تولیدی و صنعتی، واحدهای آبزی پروری، جاذبه‌های گردشگری، بندر نوشهر بازدید کرده است.

نشست با فعالان و تجار مازندرانی از دیگر برنامه‌های سفر دو روزه لارش نوردروم و هیئت همراه به مازندران بوده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایرانیان     |     ایران     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi