کد خبر : ۴۹۲۲۴۶ گروه : کشورها تاریخ انتشار :جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
تاکید بر ضرورت افزایش تعاملات پارلمانی ایران و ارمنستان

مقیم/ سفیر کشورمان با رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و ارمنستان در خصوص افزایش تعاملات پارلمانی دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش مقیم و به نقل از ایسنا، سید کاظم سجادی با واهرام باغداساریان رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و ارمنستان دیدار و گفتگو کرد.  

در این دیدار باغداساریان با اشاره به سفر اخیر خود به تهران، رایزنی ها و گفتگوهای انجام شده با مسئولین مجلس شورای اسلامی و بویژه گروه دوستی پارلمانی دو کشور را مثبت ارزیابی کرده و ضمن سازنده دانستن تعاملات پارلمانی بین ایران و ارمنستان، خواستار ورود پارلمان های دو کشور بویژه گروههای دوستی جهت ترغیب دیگر بخش های دوجانبه به همکاری با یکدیگر شد.

سجادی نیز در این ملاقات ضمن اشاره به سفر مقام های سیاسی و پارلمانی که در سطوح مختلف انجام می شود، خواستار افزایش تعاملات پارلمانی بویژه حمایت و پشتیبانی مجالس دو کشور از دیگر حوزه ها شد.

سفیر کشورمان نقش مجالس دو کشور را در راستای تسهیل و ارتقای روابط تجاری بسیار سازنده ارزیابی و ابراز امیدواری کرد سفرهای دوجانبه در سطوح مختلف پارلمانی تداوم یابد.

در این دیدار که همه اعضای گروه دوستی پارلمانی و برخی از اعضای دیگر کمیسیون ها نیز حضور داشتند، طرفین ابراز امیدواری کردند که در آینده نزدیک سفر  بابلویان رئیس مجلس ارمنستان به تهران انجام شده و عملیاتی شود تا زمینه بیشتر همکاری های ایران و ارمنستان درحوزه  پارلمانی نیز مانند دیگر حوزه ها فراهم شود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایرانیان     |     ایران     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi