کد خبر : ۴۹۲۲۳۶ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
سفیر ایران از مجروحان سانحه تروریستی افغانستان در مشهد عیادت کرد

مقیم/ سفیر ایران از مجروحان سانحه تروریستی افغانستان در مشهد عیادت کرد.

به گزارش مقیم و به نقل از ایرنا، محمدرضا بهرامی، در جریان عیادت از مجروحان سانحه تروریستی افغانستان توسط سرکنسولگر افغانستان در مشهد، دبیر دوم سرکنسولگری افغانستان و مسئول نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور معیت می شد.
مسئول نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور در این مورد اظهار کرد: ۱۵ نفر از مجروحان سانحه تروریستی افغانستان دربردارنده ۱۲ مرد و سه زن ۲۶ دی ماه برای ادامه معالجه به بیمارستان امام رضا (ع) مشهد جابه جایی یافتند.
غلامعباس ارباب خالص اضافه کرد: ۱۳ نفر از این تعداد در بیمارستان امام رضا (ع) و دو نفر در بیمارستان امام حسین (ع) مشهد بستری گردیدند.
وی افزود: در چند دیروز پزشکان و تیم درمانی بخش سوختگی بیمارستان امام رضا تمام کوشش خود را برای بهبود مجروحان افغان انجام داده اند.
وی گفته بود: مداوای سوختگی از پرهزینه ترین درمانها محسوب می گردد و وزارت امور خارجه ایران هزینه معالجه این مجروحان را پذیرفته هست.
پرواز حامل مجروحان سانحه تروریستی افغانستان ساعت ۱۷ روز سه شنبه گذشته در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به زمین نشست و آنان با سه دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانسی به بخش سوختگی بیمارستان امام رضا(ع) مشهد جابه جا گردیدند.
گروه تروریستی داعش مسیولیت این اقدام تروریستی را عهده دار شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایرانیان     |     ایران     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi