کد خبر : ۴۹۰۹۹۷ گروه : کشورها تاریخ انتشار :شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶
هواپیمایی ملی لتونی؛ رکوردار کمترین تأخیر پروازی در ۲۰۱۷

مقیم/هواپیمایی ایربالتیک در سال ۲۰۱۷ علی رغم جابه جا کردن بیش از ۹۰۰ هزار مسافر، تنها یک درصد تأخیر داشت و توانست رتبه نخست در میان ایرلاین های دنیا را کسب کند.

به گزارش مقیم به نقل از مهر ، هواپیمایی ملی لتونی با عنوان ایربالتیک توانست برای چهارمین سال متوالی رتبه نخست ایرلاین های دنیا از نظر انجام پروازهای به موقع را کسب کند. این ایرلاین اعلام کرد در سال ۲۰۱۷ بیش از ۹۰۰ هزار نفر را به صورت هوایی جابه جا کرده است که تنها ۱.۰۸ درصد این پروازها تأخیر داشته است که علت این تأخیرات نیز شرایط آب و هوایی و همچنین اعتصابات کارکنان فرودگاه های اروپا بوده است.

خانم لورا وکاناگا پوکت مدیرعامل ایربالتیک می گوید: یکی از اقداماتی که در کاهش تأخیرات پروازی این ایرلاین مؤثر بوده است، راه اندازی سیستم ترانسفر درب تا درب مسافران بود. مردم می توانند در خصوص انتظاراتی همچون «قابل اعتماد بودن» و «به موقع بودن» که از یک ایرلاین دارند، روی ما حساب کنند.

گفتنی است سوم ژانویه ۲۰۱۸ نیز شرکت آنالیزور اطلاعات هوانوردی (OAG) اعلام کرده بود ایرلاین لتونیایی ایربالتیک توانست رتبه نخست پروازهای به موقع در ۲۰۱۷ در میان همه ایرلاین های دنیا را کسب کند. همچنین در ماه نوامبر ۲۰۱۷ (آخرین ماه سال گذشته میلادی) نیز میزان تأخیرهای این شرکت تنها ۶ صدم درصد بود. شرکت OAG این اطلاعات را از میان ۵۰ میلیون نشست و برخاست ثبت شده در فرودگاه های دنیا در سال ۲۰۱۷، تحلیل و اعلام کرده است.

به گزارش خبرنگار  مقیم، هواپیمایی حامل پرچم ایران (هما) در ماه گذشته (آذرماه) با داشتن ۶۵ درصد تأخیر در پروازهای داخلی خود، رتبه دوم در میان ایرلاین های کشور از نظر تأخیرات پروازی را کسب کند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایر بالتیک     |     شرکت هوایی لتونی     |     لورا وکاناگا پوکت     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi