کد خبر : ۴۹۰۹۲۰ گروه : کشورها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶
نامه انجمن صنفی کارگران دریانورد تجاری ایران به سفیر چین

مقیم/ انجمن صنفی کارگران دریانورد تجاری ایران در نامه‌ای به سفیر چین در ایران نگرانی خود را نسبت به سرنوشت خدمه نفتکش ابراز کردند.

به گزارش مقیم و به نقل از شبکه خبری تدبیر و امید، انجمن صنفی کارگران دریانورد تجاری ایران در نامه‌ای به سفیر چین در جمهوری اسلامی ایران؛ از وی خواست که دولت متبوعش شرایط امدادرسانی به نفت کش سانچی را تسهیل کند.

 انجمن صنفی کارگران دریانورد تجاری ایران با ارسال نامه‌ای به «پانگ سن» سفیر چین در جمهوری اسلامی ایران؛ از وی خواسته؛ دولت متبوعش شرایط امدادرسانی به نفتکش سانچی را تسهیل کند. 

در متن این نامه که به امضای «آرمان جهان بیگلری» رییس هیات مدیره انجمن صنفی دریانوردان تجاری ایران رسیده، آمده است:

همانگونه که قطعا مستحضرید در پی تصادف بین نفتکش سانچی و شناور کریستال در نزدیکی ساحل چین، 32 نفر (30 نفر از اتباع ایرانی و 2 نفر بنگلادشی) مفقود شده‌اند.

افراد زیادی ازجمله خانواده دریانوردان، دوستانشان و اعضای این انجمن با نگرانی و صبورانه منتظرِ به سلامت برگشتن یا شنیدن خبری در ارتباط با آنان، هستند.

از شما تقاضا می‌نماییم شرایط دشوار کنونی برای تمامی افراد وابسته و درگیر این سانحه را درک نمایید. خانواده دریانوردان از ما می‌پرسند چرا پس از گذشت حدود 4 روز از زمان سانحه؛ تیم نجات حاضر در صحنه نتوانسته به کشتی دسترسی پیدا نماید و در اطفای حریق ناتوان بوده است؟

با کمال احترام از شما می‌خواهیم به دلیل اینکه طبق اطلاعات رسیده به این انجمن تیم نجات حاضر در صحنه آن‌چنان که باید تا بدین جای کار نقش خود را ایفا ننموده است، به فوریت در موضوع از طریق مقامات رسمی مربوطه مداخله فرمایید تا از پیامدهای این موضوع برای پیشگیری از نتایج فاجعه‌آمیز جلوگیری شود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایرانیان     |     ایران     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi