کد خبر : ۴۹۰۶۹۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶
اصفهان میزبان گردشگران خارجی در ایام تعطیلات کریسمس

مقیم/ بنا به اظهارات مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان مرحله سوم سفر گردشگران خارجی به استان اصفهان در سال جاری آغاز شده است.

 به گزارش  مقیم و به نقل از تسنیم، فریدون اللهیاری اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن عید میلاد حضرت مسیح و جشن‌های ایام کریسمس و همچنین آغاز سال نو در کشور چین مرحله سوم سفر گردشگران خارجی به استان اصفهان در سال جاری آغاز شد.

وی تصریح کرد: در سال‌های اخیر با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده تلاش شده تا در کنار دو فصل سفر گردشگران خارجی به اصفهان یعنی بهار و ابتدای پائیز، فصل سومی را هم در راستای توسعه گردشگری پایدار در اصفهان تعریف کنیم.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اصفهان بیان کرد: با توجه به امنیت موجود در کشور از یک‌سو و همچنین تمهیدات اندیشیده شده در راستای معرفی جاذبه‌های تاریخی و گردشگی اصفهان به‌ویژه در فصول سرد زمستان، موفق شدیم تا در 3 سال اخیر تعداد زیادی از گردشگران خارجی به ویژه کشور چین را در فصل زمستان به اصفهان دعوت کنیم.

وی با بیان اینکه گردشگران اروپائی میهمان زمستان اصفهان هستند، خاطرنشان کرد: در 2 سال گذشته با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده دها هزار نفر از گردشگران کشور چین که همانند ما ایرانیان از تعطیلات مفصلی درایام سال نو در کشور خود برخوردار هستند، به اصفهان سفر کردند. با این وصف در سال‌های اخیر و به‌ویژه امسال با تبلیغات و بازاریابی مناسب، بسیاری از گردشگران کشورهای اروپائی نیز ترجیح دادند که ایام تعطیلات کریسمس خود را در اصفهان بگذرانند.

الهیاری گفت: آمارهای اولیه حاکی است، جدای از گردشگران چینی، هم اینک گردشگران فرانسوی و کشورهای جنوب اروپا همچون ایتالیا و اسپانیا نیز در کریسمس سال 2018 میلادی به اصفهان سفر می‌کنند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : عکاس اصفهاني     |     استان اصفهان     |     اصفهان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi