کد خبر : ۴۹۰۶۷۸ گروه : کشورها تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶
فقط حکومت و مردم ایران می توانند مسائل کشور خود را حل کنند

مقیم/ رئیس جمهوری چچن در فدراسیون روسیه در واکنش به اظهارات اخیر ترامپ در خصوص تحولات ایران گفت: فقط حکومت و مردم ایران می توانند مسائل کشور خود را حل کنند.

به گزارش  مقیم و به نقل از ایرنا، رئیس جمهوری چچن با بیان اینکه فقط حکومت و مردم ایران می توانند مسائل کشور خود را حل کنند، اظهار داشت: روسیه به عنوان همسایه ایران، علاقه مند به صلح و آرامش و ثبات در این کشور است. 
به گفته وی، ترامپ در حالی از ایران می خواهد که حق معترضان را برای بیان دیدگاه هایشان، فراهم کند که دولتش در برابر بسته شدن حساب کاربری منتقدان خود در شبکه های اجتماعی سکوت می کند.
قدیروف افزود: آمریکا حمایت ایران از مبارزه دولت سوریه با گروه تروریستی داعش و حق ملت فلسطین برای تاسیس حکومت مستقل خود به پایتختی قدس را پشتیبانی از تروریسم می خواند.
قدیرروف بار دیگر به بسته شدن حساب کاربری خود در فیس بوک به بهانه قرار گرفتن نام وی در فهرست تحریم های آمریکا اشاره کرد و افزود: فیس بوک چرا حساب های کاربری سیاستمداران کشورهای آمریکای لاتین را نمی بندد که نامشان در فهرست تحریم ها قرار دارد.
قدیروف گفت: چرا زمانی که فیس بوک حساب کاربری مرا به بهانه واهی می بندد، دولت آمریکا به رغم اینکه این اقدام بی پایه و اساس است، آن را محکوم نمی کند و سکوت می کند. 
وی تصریح کرد: وزارت امور خارجه آمریکا از اینکه به صراحت، دیدگاه خود را در باره اقدامات آمریکا در جهان اسلام بازگو می کنم، ناراحت است.
قدیروف گفت: علت بسته شدن حساب کاربری من در فیس بوک، محکوم کردن تصمیم ترامپ برای انتقال سفارتخانه آمریکا از تل آویو به قدس است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : رئیس جمهور چچن     |     ایرانیان     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi