کد خبر : ۴۹۰۶۱۴ گروه : استان ها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۷ دی ۱۳۹۶
صدور روادید ۹۰ روزه در فرودگاه بین المللی اهواز

مقیم/ با حضور مسئولینی از وزارت امور خارجه آیین افتتاح دفتر صدور روادید(ویزا) فرودگاه بین المللی اهواز برگزار شد.

به گزارش  مقیم، دکتر قشقاوی معاون کنسولی.مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزیر امور خارجه در مراسم افتتاح دفتر صدور روادید فرودگاه بین المللی اهواز در ارتباط با فعالیت این دفتر گفت: اتباع کشورها برای دریافت روادید(ویزا) دو راه پیش رو دارند.راه اول این است که درخواست ویزای خود را در سایت مورد نظر وزارت خارجه ثبت می کنند.سپس کد رهگیری دریلفت خواهند کرد.زمان مراجعه به فرودگاه اهواز با ارائه این کد.ویزای خود را در 20 ثانیه دریافت خواهند کرد.روش دوم دریافت ویزا بدون دریافت کد رهگیری. با ورود به فرودگاه در حدود نیم ساعت ویزای خود را دریافت خواهند کرد.

دکتر قشقاوی افزود: مزیت سیستم صدور روادید فرودگاهی این است که تمام ارگان ها و نهادهایی که با صدور ویزا ارتباط دارند همگی در فرودگاه اهواز و در کنار هم عملیات صدور ویزا را در کمترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

معاون وزیر امور خارجه گفت: در همین جا به تمام ایرلاین ها اعلام می کنیم که از این پس مشکلی برای صدور ویزا و سوار کردن مسافر به مقصد اهواز وجود ندارد و با خیالی آسوده مسافران را سوار کنید.

. دکتر قشقاوی در ادامه سخنان خود در ارتباط با ویژگی این ویزاها گفت:ویزای گردشگری تا 90 روز صادر خواهد شد.حالا اگر مثلا کسی مایل به ماندن بیشتر در کشور داشت می تواند به منطقه آزاد اروند برود و ویزای خود را به اقامت یکساله تبدیل کند.این نوع ویزا هم تا 3 سال قابل افزایش است.و واقعا کارها در این قسمت بسیار آسان شده است.

 لازم به ذکر است فرایند صدور اقامت در منطقه آزاد اروند نیز در آینده افتتاح خواهد شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : قشقاوی     |     دکتر حسن قشقاوی     |     حسن قشقاوی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi