کد خبر : ۴۹۰۴۲۴ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶
ساداتی نژاد: افزایش حقوق نمایندگان در بودجه مطرح نشده است

مقیم/عضو کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در بودجه ۹۷ یا در بودجه مجلس درباره افزایش حقوق نمایندگان هیچ موردی مطرح نشده است و متاسفانه این شایعات باعث می‌شود تا اذهان از بودجه اصلی کشور دور شود.

به گزارش مقیم به نقل از ایسنا، سیدجواد ساداتی نژاد در نشست با جامعه اسلامی مهندسین کاشان اظهار کرد: امروز جایگاه احزاب در روند تصمیم سازی بسیار مهم است، باید کاری کرد تا جامعه در جهت پررنگ‌تر کردن فعالیت احزاب در کشور پیش برود.

وی با اشاره به اهمیت رشد اقتصادی تصریح کرد: متأسفانه رشد اشتغال در ایران نسبت به برخی از کشورها بسیار پایین آمده است و باید در این خصوص چاره‌اندیشی شود. حجم زیاد تقاضا در خصوص اشتغال و مشکلات اقتصادی به‌گونه‌ای است که نماینده را در خصوص برخی از کم‌کاری ها در این بخش شرمنده کرده است.

عضو کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: یکی از مطالبات جدی مردم کاشان در بخش سلامت کمک به افزایش تخت‌های بیمارستانی بود که علاوه بر پیگیری ساخت بیمارستان تأمین اجتماعی، خوشبختانه قرارداد ساخت بیمارستان جدید دانشگاه علوم پزشکی کاشان هم به همت ریبس دانشگاه با پیمانکار بسته‌ شده است.

ساداتی نژاد گفت: با توجه به اهمیت فعالیت و مشارکت بخش خصوصی و کمک‌های مردم، توانستیم موسسه حامیان ورزش را با کمک خیران راه‌اندازی کنیم و در آینده نزدیک حامیان روستا را در دست اقدام داریم.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : افزایش حقوق نمایندگان     |     جواد ساداتی‌نژاد     |     نمایندگان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi