کد خبر : ۴۹۰۳۶۶ گروه : کشورها تاریخ انتشار :شنبه ۲ دی ۱۳۹۶
دیدار سفیر ایران با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سنگاپور

مقیم/ سفیر ایران در سنگاپور با یعقوب ابراهیم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سنگاپور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، جواد انصاری در دیدار با دکتر یعقوب ابراهیم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سنگاپور (Ministry of Communication and Informatio )پیام کتبی و دعوتنامه محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان را به وی تسلیم کرد. 
براساس این گزارش، وزیر ارتباطات سنگاپور ضمن استقبال گرم از دعوت همتای ایرانی ، بر اشتیاق برای سفر به ایران و توسعه همکاری در عرصه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات و به ویژه در به روزآوری تجارت دیجیتال بین دو کشور تأکید کرد. 
سفیر ایران در این دیدار با تمجید از پیشرفت های ارزنده و پیشگامی سنگاپور در فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان، همکاری های صورت گرفته بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان و برخی موسسه های سنگاپوری را یادآور شد. 
وی افزود: زمینه های متنوّع همکاری در عرصه فناوری الکترونیک و ارتباطات مجازی و دیجیتال بین دو کشور وجود دارد و اشتیاق نسل جدید و مدیران کشورمان به تبدیل روشهای سنتی و فیزیکی مرسوم به رویکرد و متدهای نوین خدمات الکترونیک، به ویژه در خدمات عمومی، بانکی، انتقال و تبادل اطلاعات ، تجارت، آموزش و حمل و نقل و.. را خاطرنشان ساخت. 
انصاری اضافه کرد: امروز شاهد موفقیتهای جمهوری اسلامی در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات هستیم . وی ضرورت توسعه همکاری های بین المللی را مورد تاکید قرارداد و خواستار تقویت همکاری ها در روابط دوجانبه شد. 
به گفته وی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران از برگزاری دوره های آموزشی و تبادل اطلاعات علمی و فنی با اعزام گروه از ایران و یا دعوت از کارشناسان سنگاپوری به تهران استقبال می کند. 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سنگاپور نیز در این دیدار عظمت غیرقابل انکار و نقش ایران در فرهنگ و تاریخ جهان و مقاومت مردم کشورمان در برابر انواع فشارها و تحریمها را یادآور شد. 
وی ضمن ابراز خوشحالی از سفر ادواری تجار و بازرگانان سنگاپوری به ایران ، بر آمادگی برای ارائه خدمات و تبادل تجربیات و شروع همکاری در زمینه تجارت الکترونیک در نخستین گام، تاکید کرد. 
وزیر ارتباطات سنگاپور همکاری بین دو کشور را بدون مانع و محدودیت خاصی دانسته و بر حمایت از مشارکت موسسه ها و شرکتهای همکار با ایران در زمینه های الکترونیک تاکید کرد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایران و سنگاپور     |     سنگاپور     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi