کد خبر : ۴۹۰۳۵۲ گروه : کشورها تاریخ انتشار :شنبه ۲ دی ۱۳۹۶
دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با وزیر گردشگری یونان

مقیم/ سفیر ایران در آتن در دیدار با وزیر گردشگری یونان راه های توسعه همکاری بین دو کشور در رابطه با صنعت گردشگری مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

به گزارش مقیم، «مجید مطلبی شبستری» سفیر جمهوری اسلامی ایران در دیدار با «النا کوندورا» (elena kountoura) وزیر گردشگری یونان راه های توسعه همکاری بین دو کشور در رابطه با صنعت گردشگری مورد بحث و تبادل نظر قرار داد. 
سفیر ایران در این دیدار با اشاره به سابقه دیرینه تمدنی و جاذبه های تاریخی دو کشور از یک سو و روابط خوب موجود و علاقمندی مردم ایران و یونان به آشنایی بیشتر با فرهنگ غنی و جاذبه های فراوان گردشگری دو کشور، بر لزوم تقویت همکاری ها و ایجاد تسهیلات بیشتر در رابطه با تبادل گردشگر و مشارکت بخش های ذیربط برای توسعه صنعت گردشگری تاکید کرد.
وزیر گردشگری و توریسم یونان نیز در این دیدار از توسعه روابط و همکاری در بخش گردشگری استقبال کرد.
' النا کوندورا' وزیر گردشگری و توریسم یونان با اشاره به قدمت تاریخی کشورمان ضمن استقبال از توسعه روابط در زمینه گردشگری، گفت: جلوه های زیبای ایران در بخش گردشگری و دارا بودن آثار باستانی و تاریخی مهمی که در کشور تاریخی و متمدن ایران زمین وجود دارد، مشتاقان زیادی را بخود جلب می کند.
وزیر گردشگری یونان با اشاره به تنوع آب و هوایی و قدمت تاریخی ایران و جاذیه گردشگری فراوان، از تقویت همکاری ا در این خصوص استقبال و مراتب آمادگی دولت یونان برای مشارکت در توسعه توانمندی های کشورمان در زمینه صنعت گردشگری را مورد تاکید قرار داد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : آتن     |     همکاری     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi