کد خبر : ۴۹۰۱۴۰ گروه : کشورها تاریخ انتشار :شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
حضور موسسه بین المللی انتشارات الهدی در دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب بیشکک

مقیم/ مؤسسه بین‌المللی انتشارات الهدی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي در دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب بیشکک جمهوری قرقیزستان، شركت كرد.

به گزارش مقیم، شماره‌های 41 و 42 فصلنامه روسي‌زبان علمی و پژوهشي «ایران‌نامه» شامل بخش‌هاي فلسفه و تاریخ، فرهنگ و هنر، زبان و ادبيات، گزارش‌های علمی، مقالات، دانشمندان ما و یادداشت درباره آشنايي با ايران به همت وابستگي فرهنگي ايران در آلماتي، چاپ و منتشر شد.

 این نشريه، یک نشريه معتبر بین‌المللی بوده که در هیأت تحریریه آن، مشاوراني از ایران، روسیه، قزاقستان، ازبکستان، تاجیکستان، ارمنستان و کشورهای دیگر، عضو هستند که همگی آنها از علما و اندیشمندان این کشورها به حساب مي‌آيند.

 همچنین، این نشريه ميان شهرهای دوشنبه، سن پطرزبورگ، مسکو، تاشکند، خجند، ماخاچ قلعه، ایروان، قازان و شهرهاي ديگر توزيع مي‌شود و هدف اصلی انتشار آن، چاپ مقالات علمی و پژوهشی در زمینه فرهنگ و تمدن ایران، تاریخ و جغرافیا و زبان فارسي و آیین‌های ملی ایرانیان به زباني علمی است.

 فصلنامه علمی و پژوهشي «ایران‌نامه» در سال 2007 ميلادي با تلاش‌های ايران‌شناس برجسته، «صفر عبدالله» در وزارت فرهنگ و اطلاعات قزاقستان ثبت و از آن سال تاکنون، پیوسته منتشر شده است. «ايران‌نامه» یگانه نشریه‌ای است که در جهان روس‌زبان از فرهنگ و تمدن درخشان ایرانی، نمایندگی می‌کند و دوستدارانی بسيار یافته است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : همکاری مشترک     |     همکاری     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi