کد خبر : ۴۹۰۱۳۷ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
برگزاری هم‌اندیشی «مبلغان ایرانی اعزامی به کشورهای مختلف جهان»

مقیم/ با همکاری مرکز تبلیغ و دفتر نمایندگی سازمان فرهنگ در قم، هم‌اندیشی «مبلغان ایرانی اعزامی به کشورهای مختلف جهان» با حضور جمعی از مبلغان عرصه بین‌الملل در دانشگاه جامعه المصطفی (ص) العالمیه برگزار شد.

به گزارش مقیم، اين نشست 23 آذرماه با حضور حجج اسلام مهدوی‌مهر، قائم‌مقام ریيس دانشگاه جامعة المصطفی (ص) العالمیه، احمد عالمی، ريیس مرکز بین‌المللی تبلیغ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي و عباس عزیزی، ريیس دفتر نمایندگی اين سازمان در قم و مبلغان ایرانی اعزامی به خارج از كشور، برگزار شد.

در آغاز اين نشست حجت‌الاسلام احمد عالمی، ريیس مرکز بین‌المللی تبلیغ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي با اشاره به سالگرد دستگیری و حصر شیخ ابراهیم یعقوب زکزاکی، رهبر شيعيان نيجريه، برای این مبلغ آرزوی سلامتی و آزادی کرد.

وي در ادامه به ارايه گزارش عملکرد تبلیغی مرکز بین‌المللی تبلیغ در خارج از كشور پرداخت.

حجت‌الاسلام مهدوی‌مهر، قائم‌مقام ریيس دانشگاه جامعه المصطفی (ص) العالمیه سخنران بعدی این نشست هم در سخنان خود از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به ویژه مرکز بین‌المللی تبلیغ به دلیل اهتمام و جدیت در پیگیری، برنامه‌ریزی و اجرای اعزام‌های تبلیغی و مناسبتی قدردانی و بر افزایش تعامل و گسترش همکاری دو نهاد تبلیغی ـ بین‌المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و جامعه المصطفی (ص) العالمیه، تأکید كرد.

وي در پایان به تشريح برنامه‌های آموزشی جامعه المصطفی (ص) العالمیه در خارج از كشور پرداخت.

در ادامه مبلغان حاضر در نشست به ارايه نظرات و بیان پیشنهادات خود پرداختند كه ريیس مرکز بین‌المللی تبلیغ در پاسخ به موارد مطرح‌شده، در خصوص نحوه ارايه گزارش در سامانه بین‌المللی اعزام مبلغ توضیحاتی را بیان كرد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : همکاری مشترک     |     همکاری     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi