کد خبر : ۴۸۹۰۴۱ گروه : کشورها تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
مشتاق ارتقا روابط اقتصادی با ایران هستیم

مقیم/ رئیس گروه دوستی پارلمانی ارمنستان و جمهوری اسلامی ایران در دیدار با محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: همکاری های اقتصادی و سرمایه گذاری های مشترک به ویژه در بخش انرژی به خصوص نفت و گاز ایران برای ما مهم است و مشتاق ارتقاء روابط اقتصادی و همکاری در این بخش هستیم.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، «واهرام باغداساریان» در دیدار محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: همکاری های اقتصادی و سرمایه گذاری های مشترک به ویژه در بخش انرژی برای ما مهم است.
رئیس گروه دوستی پارلمانی ارمنستان و جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران کشوری مهم و تأثیرگذار در منطقه است و برقراری ثبات و امنیت اقتصادی از دلایل حضور ما در ایران است.
باغداساریان همچنین اظهار داشت: همکاری های اقتصادی و سرمایه گذاری های مشترک به ویژه در بخش انرژی به خصوص نفت و گاز ایران برای ما مهم است و مشتاق ارتقاء روابط اقتصادی و همکاری در این بخش هستیم.

** ایران و ارمنستان از ظرفیت بالایی برای تعاملات مختلف برخوردارند
«محمدرضا پورابراهیمی» رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار، روند روبه رشد تعاملات اقتصادی ایران و ارمنستان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: سابقه تاریخی و پیشینه مناسبات خوب دو کشور همسایه بستر مناسبی برای رشد و ارتقای همکارهای فیمابین در عرصه های گوناگون بویژه مناسبات اقتصادی و تجاری فراهم آورده است.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه بر اهمیت توسعه همکاری های اقتصادی دو کشور تأکید کرد و یادآور شد: ایران و ارمنستان از ظرفیت بالایی برای تعاملات مختلف برخوردارند که می تواند مبنای خوبی برای همکاری های بین دو ملت باشد.
پورابراهیمی همچنین افزود: فرصت های مناسبی در عرصه های مختلف اقتصادی و سرمایه گذاری های مشترک میان بخش های مختلف دو کشور وجود دارد.
به گزارش خانه ملت، گفتنی است در این نشست آقایان؛ حسن نژاد نماینده جلفا و محمدی نماینده رفسنجان از اعضاء کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز حضورداشتند که نقطه نظراتشان را بیان کردند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : همکاری     |     دیدار     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi